Inzerce Bydlení
Dům a zahrada - 2. strana

Bazar a inzerce bydlení, inzerce všeho kolem domu a zahrady. Sežeňte si třeba garážová vrata..

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 1369
23.11.
út
Květák Snow Lady Květák Snow Lady

Balení obsahuje 50 semen Květák Snow Lady (Brassica oleracea) je polopozdní odrůda, určená k pěstování pro podzimní sklizně. Rostlina je bohatě olistěna, má smetanově bílou, částečně zakrytou růžici. Při velmi slunečném počasí je třeba v období sklízení, zalamovat ..

15,-
Pardubice
23.11.
út
Foto není k dispozici Astra čínská Duchesse silvery blue

Balení obsahuje 100 semen Astra čínská (Callistephus chinensis) původně pocházející z Číny je velice populární, vzpřímeně rostoucí větvená letnička s pevným stonkem a vejčitými, na okrajích zubatými listy. Odrůda Duchesse silvery blue má tvar stříbřitě bílých ..

15,-
Praha
23.11.
út
Čekanka Rosa di treviso Čekanka Rosa di treviso

Balení obsahuje100 semen Čekanka Rosa di treviso (Rosa di Gorizia - Cichorium intybus) je italská odrůdacharakterizovaná intenzivní červenou barvou nebo červenou barvou s odstíny růžové. Listy jsou velké a uspořádané ve tvaru otevřené růže. Chuť této odrůdy je jemnější ..

14,-
Praha
23.11.
út
Foto není k dispozici Salát směs mladých listů k řezu

Balení obsahuje 300 semen Směs k řezu mladých listů (Lactuca sativa) je ideální pro zahrádkáře, kteří mají možnost seznámit se s více druhy a vybrat si tak svého favorita. Balení obsahuje vybrané barevné odrůdy listového i hlávkového salátu, které tvoří v raném ..

14,-
Praha
23.11.
út
Foto není k dispozici Krásenka zpeřená Purity

Balení obsahuje 50 semen Krásenka zpeřená Purity (Cosmos bipinnatus), je teplomilná a nenáročná letnička z Mexika, někdy nazývaná jako mexická astra. Je charakteristická svými nápadnými, hvězdnicovitými sněhobílými květy s žlutým středem, které vyrůstají na konci ..

13,-
Olomouc
23.11.
út
Lonicera Fragrantissima - Zimolez vonný Lonicera Fragrantissima - Zimolez vonný

Balení obsahuje 15 semen Lonicera Fragrantissima (Zimolez vonný) pocházející z Číny, je nejčasněji kvetoucí okrasný poloopadavý keř vzpřímeného růstu, porostlý sytě zelenými kožovitými listy vejčitého tvaru cca 10 cm dlouhými, na rubu na žilnatině a okrajích ..

10,-
Olomouc
23.11.
út
Ipomoea směs barev a druhů Ipomoea směs barev a druhů

Balení obsahuje 50 semen 10 ,-Kč Ipomoea směs – je směsí několika druhů rostlin Ipomoea, původně pocházejících z tropů jižní Ameriky. Tyto bujně rostoucí okrasné popínavé letničky kvetou velkým množstvím nápadných květů a jsou porostlé sytě zelenými listy, ..

Cena v textu
Olomouc
23.11.
út
Foto není k dispozici Rajče Diana

Balení obsahuje 30 semen 9,- Kč Rajče Diana je keříčková (determinantní), velmi raná odrůda vyšlechtěná v České republice odolávající i horším podmínkám. Rostlina má kratší větve a hodí se pro těžší a vlhčí půdu. Plod je menší, středně pevný, kulovitého ..

Cena v textu
Olomouc
23.11.
út
Foto není k dispozici Kadeřávek Halbhoher Gruner Krauser

Balení obsahuje 100 semen 9 Kč Kadeřávek (Brassica oleracea) odrůda Halbhoher Gruner krauser je raná velice výnosná listová polovysoká zelenina, která má obdobné využití jako kapusta.Listy, které rostou na košťálu, se sklízí postupně od října po celou zimu. Rostlina ..

Cena v textu
Olomouc
23.11.
út
Foto není k dispozici Cercis Chinensis - Zmarlika čínská

Balení obsahuje 10 semen Cercis Chinensis „Zmarlika čínská“ je nádherný vícekmenný nižší opadavý keř, pocházející z Číny, okrasný svými nápadnými, z jara vykvétajícími shluky růžovofialových květů na holých výhoncích i atraktivními jednoduchými tmavě ..

20,-
Olomouc
22.11.
pondělí
Foto není k dispozici Libeček lékařský - Levisticum Officiale

Balení obsahuje 100 semen Libeček lékařský (Levisticum Officiale) – mnoholetá trvalka statného vzrůstu, jedna z našich nejznámějších bylin užívaných v kuchyni. Používá se kořen, nať i semena. Pokud pěstujeme libeček na nať, nenecháváme jej vykvést. Doba kvetení ..

15,-
Olomouc
22.11.
pondělí
Foto není k dispozici Bazalka skořicová - Basil Cinnamon

Balení obsahuje 200 semen Basil Cinnamon „Bazalka skořicová“ pocházející z jižní Asie a Indie je asi 30 - 45 cm vysoká jednoletá bylina, hojně využívaná jako koření, vyznačující se čtyřhranným stonkem porostlým vstřícnými vejčitými světle zelenými listy, ..

15,-
Olomouc
22.11.
pondělí
Yucca Elata Yucca Elata

Balení obsahuje 8 semen Tato stromová juka pochází původně z horských oblastí jihozápadu USA, kde roste divoce v nadmořské výšce od 850 – 2000 m n. m. U nás je pěstována jako velice atraktivní okrasná exotická rostlina. Yucca Elata tvoří kulovitou korunu vzpřímených ..

20,-
Olomouc
22.11.
pondělí
Yucca Whippleije Yucca Whippleije

Balení obsahuje 8 semen Yucca whippleije vytrvalá rostlina vzdáleně připomínající palmy, původem je z jižní Kalifornie. Listy jsou modrošedo zelené mečovité, tuhé, na okraji jemně zubaté a na vrcholu špičaté. Dorůstají do délky 20 – 90 cm a široké jsou jen cca 2 cm. ..

20,-
Olomouc
21.11.
neděle
Chilli - MIX cca 100 semen 30 druhů Chilli - MIX cca 100 semen 30 druhů

Chilli - směs odrůd je speciální balíček obsahující 0,5 g (cca 100 semen) třiceti různých druhů chilli papriček určených především pro začátečníky, ale nejen pro ně, kteří si chtějí vyzkoušet pěstování různých druhů. Směs obsahuje chilli s minimální pálivostí, ..

50,-
Olomouc

Stránka: 1 2 3 4 5 6 ...92


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Inzerce Bydlení

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Inzerce Bydlení.
Pro změnu inzertní rubriky z Inzerce Bydlení na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Bazar a inzerce bydlení, inzerce všeho kolem domu a zahrady. Sežeňte si třeba garážová vrata.


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Inzerce Bydlení
Nápověda - Podmínky - RSS