Žaluzie prodej
Dům a zahrada - 3. strana

Prodej žaluzijí, stínidel, bazar a inzeráty všeho v domě. Inzerce žaluzií..

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 762
29.10.
čtvrtek
Rajče Black Prince - semena Rajče Black Prince - semena

Rajče Black Prince „Černý princ“ (Solanum lycopersicum) je u nás méně známá tyčková (indeterminantní) odrůda tzv. černých rajčat, pocházející ze Sibiře, charakteristická svým temně červeným až černým zbarvením a velmi chutnými šťavnatými plody, vhodnými ..

14,-
Prostějov
29.10.
čtvrtek
Rajče Bejbino F1 - semena Rajče Bejbino F1 - semena

Rajče Bejbino F1 hybrid – tato odrůda rajčete je tyčková (indeterminantní), velmi raná, rychle rostoucí a úrodná odrůda, vyznačující se menšími, pevnými plody vynikající chuti, vhodnými ke skladování. Rajčata jsou díky své mimořádné chuti vhodná zvláště k přímé ..

23,-
Prostějov
29.10.
čtvrtek
Araucaria araucana - naklíčené semeno Araucaria araucana - naklíčené semeno

Araucaria araucana „Blahočet chillský“ původně pocházející jak sám název napovídá z Chille, je rostlina nápadného exotického vzrůstu s větvemi připomínajícími opičí ocásky. Trojhranné, nebo oválné lesklé stálezelené listy – jehlice jsou hustě okolo větví. U ..

35,-
Prostějov
29.10.
čtvrtek
Strelitzia Reginae - sazenice Strelitzia Reginae - sazenice

Strelitzia - Královská květina je exoticky působící, okrasná, vytrvalá bylina se zvláště nádhernými květy a velkými, oválnými, přibližně 40 cm dlouhými, tmavě zelenými, kožovitými listy na 60 cm dlouhém řapíku, pocházející původně z jižní Afriky, kde roste běžně ..

35,-
Prostějov
29.10.
čtvrtek
Cycas Dioon Edulis - sazenice Cycas Dioon Edulis - sazenice

Dioon Edulis (dioón jedlý) je velmi dekorativní rostlina z třídy cykasů pocházející z Mexika, s tuhými vzpřímenými palmovitě žebrovanými modrozelenými až šedozelenými listy dlouhými až 135 cm tvořícími korunu. Pravidelný tvar listů s velmi tvrdými lístky jej řadí mezi ..

45,-
Prostějov
29.10.
čtvrtek
Cykas Zamia Furfuracea - sazenice Cykas Zamia Furfuracea - sazenice

Cykas Zamia Furfuracea neboli „keják otrubnatý“ je nenáročná dekorativní krásná rostlina s velice tuhými a lesklými listy, původně pocházející z jihovýchodu mexického státu Veracruz. Rostlina má krátký, někdy i podzemní kmen, z jehož středu vyrůstají 50 – 150 cm ..

35,-
Prostějov
28.10.
středa
Foto není k dispozici Prodej brambor

Prodám brambory na uskladnění ADELA cena 5 kč /kg.Tel. 607 973 315

Cena v textu
Žďár nad Sázavou
27.10.
út
AKCE Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský AKCE Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský

Ideální doba k výsadbě! Nabízím k prodeji velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 10Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 8Kč/ks. Při větším odběru ..

10,-
Semily
26.10.
pondělí
Foto není k dispozici NOvý ruční secí strojek.

Lze sít různá semena jako třeba řepa,kukuřice,mrkev,ředkvička a mnoho jiných podle nastavení.Cena 2000 kč.Po dohodě mohu zaslat poštou.Cena s poštovným 2200 kč.Více info na telefon.

2.000,-
Mělník
26.10.
pondělí
Sendvičové izolační zateplovací panely stěnové Sendvičové izolační zateplovací panely stěnové

Prodám panely tloušťky 10 cm 115x250 cm, cena 200 Kč/m2, jádro panelu čedičová vata, použití na stavbu stěn, opláštění, příčky, zateplení stropu, tel . 608983579

200,-
Hradec Králové
26.10.
pondělí
Foto není k dispozici Palivo tvrde

Prodam buk dub a habr nařezano na 1. Cena za kubik 800 fotka orientačni

800,-
Český Těšín
24.10.
sobota
Foto není k dispozici Chalupy na prodej

Koupíme chalupu 3+1 s vodou na vlastním pozemku ve Středočeském kraji

Cenu nabídněte
Beroun
23.10.
pátek
Carrisa Grandiflora - semena Carrisa Grandiflora - semena

Nabízíme k prodeji semena Carrisa Grandiflora Carrisa Grandiflora původem z Jižní Afriky je subtropický ovocný stálezelený nízký keř s trnitými větvěmi. Vstřícně rostoucí lesklé tmavě zelené listy oválného tvaru jsou dlouhé cca 5 cm. Nepřetržitě během roku keř ..

22,-
Prostějov
23.10.
pátek
Anginovník Belamcanda Chinensis - semena Anginovník Belamcanda Chinensis - semena

Nabízíme k prodeji semena Anginovník Belamcanda Chinensis Belamcanda chinensis, neboli angínovník čínský je vytrvalá nenáročná bylina podobná kosatci, pocházející z Číny. Je známá jako účinná léčivá bylina, zvláště při krčních zánětech a problémech s hlasivkami. ..

10,-
Prostějov
23.10.
pátek
Kaktus Astrophytum asterias Tamaulipas - semena Kaktus Astrophytum asterias Tamaulipas - semena

Nabízíme k prodeji Kaktus Astrophytum asterias Tamaulipas Astrophytum asterias je velmi neobvyklý a ojedinělý kaktus nalezený v Mexiku, ve státě Tamaulipas. Roste ve výškách do max. 500 m n. m., obvykle však ve výšce 50 – 200 m n. m. Má ploché nebo zploštěle kulovité ..

18,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 ...51


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Žaluzie prodej

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Žaluzie prodej.
Pro změnu inzertní rubriky z Žaluzie prodej na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Prodej žaluzijí, stínidel, bazar a inzeráty všeho v domě. Inzerce žaluzií.


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Žaluzie prodej
Nápověda - Podmínky - RSS