Prodej pergoly
Dům a zahrada - 4. strana

Pergoly a altány na prodej v naší inzerci všeho kolem domu a zahrady. Prodejte pergolu nebo si kupte nový altán.

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 1369
12.11.
pátek
Hrách dřeňový Oskar Hrách dřeňový Oskar

Nabízíme k prodeji semena Hrách dřeňový Oskar Hrách dřeňový (Pisum sativum) odrůda Oskar je velmi raná bohatě olistěná odrůda. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především ..

12,-
Prostějov
12.11.
pátek
Hovenia Dulcis - Dužistopka sladká Hovenia Dulcis - Dužistopka sladká

Nabízíme k prodeji semena Hovenia Dulcis - Dužistopka sladká Hovenia Dulcis (Dužistopka sladká) z čeledi řešetlákovitých je okrasný statný opadavý keř původně pocházející z Číny, charakteristický svými chlupatými letorosty. Listy keře jsou srdčité, zašpičatělé, ..

20,-
Prostějov
12.11.
pátek
Agave stricta rubra Agave stricta rubra

Nabízíme k prodeji semena Agave stricta rubra Agave stricta rubra nebo Agave stricta f. rubra je ne všemi uznávaná forma Agave stricta s načervenalými listy pocházející z Mexika, z údolí Tehuacan na jihu státu Pueblo a v severní Oaxace. Tento druh je velmi podobný Agave striata, ale ..

29,-
Prostějov
12.11.
pátek
Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský

Nabízíme k prodeji Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský: Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s ..

55,-
Prostějov
12.11.
pátek
Sazenice Cycas Macrozamia communis Sazenice Cycas Macrozamia communis

Nabízíme k prodeji Sazenice Cycas Macrozamia communis: Macrozamia communis je středně velký, působivý cykas pocházející z Austrálie z oblasti Nového Jižního Walesu vyhledávaný pro své vysoce dekorativní vlastnosti. Z přízemního kmene vyrůstá velké množství (až 100) ..

80,-
Prostějov
12.11.
pátek
Jablečník obecný Jablečník obecný

Nabízíme k prodeji semena Jablečník obecný: Jablečník obecný (Marrubium vulgare) je vytrvalá rostlina, která dorůstá do výšky 50 – 60 cm. Pochází ze Středomoří. Kvete od června do září drobnými bílými nebo světle fialovými květy, které jsou dvoupyské s hustě ..

10,-
Prostějov
12.11.
pátek
Rajče Stupnické polní Rajče Stupnické polní

Nabízíme k prodeji semena Rajče Stupnické polní Rajče Stupnické polní je tyčková (poloindeterminantní) velmi raná česká tradiční odrůda. Lze jej pěstovat ale též jako keříčkové bez vyvazování. Plody vynikají svými chuťovými vlastnostmi. Jsou vhodné jak k přímé ..

16,-
Prostějov
12.11.
pátek
Rajče Tumbling Tom Red Rajče Tumbling Tom Red

Nabízíme k prodeji semena Rajče Tumbling Tom Red Rajče Tumbling Tom red převislé (Lycopersicon lycopersicum) je keříčková (determinantní) odrůda převislých cherry rajčátek určená zvláště k pěstování v závěsných nádobách, nebo v samozavlažovacích truhlících. ..

32,-
Prostějov
12.11.
pátek
Chilli Mushroom red Chilli Mushroom red

Nabízíme k prodeji semena Chilli Mushroom red Chilli Mushroom red (Capsicum chinense) je původem z oblasti karibiku. Rostlina je robustnějšího charakteru, s dobrou plodností až 4 kg papriček. Má zelené stonky i listy a kvete bíle a v našich podmínkách nejlepších výsledků ..

29,-
Prostějov
12.11.
pátek
Chilli Mushroom yellow Chilli Mushroom yellow

Nabízíme k prodeji semena Chilli Mushroom yellow Chilli Mushroom yellow (Capsicum chinense) je původem z oblasti karibiku. Rostlina je robustnějšího charakteru, s dobrou plodností až 4 kg papriček. Má zelené stonky i listy a kvete bíle. V našich podmínkách dosáhnete nejlepších ..

29,-
Prostějov
12.11.
pátek
Foto není k dispozici Námořní kontejner

Nový a použitý kontejner 40 HC skladem Kontejnery 6m (20 stop), 12m (40 stop), 3m pro stavební nebo přestavěné kontejnery. ------------------------------------ Nabídka platí do vyprodání zásob!

Cenu nabídněte
České Budějovice
11.11.
čtvrtek
Agave Parryi var. Parryi Agave Parryi var. Parryi

Nabízíme k prodeji semena Agave Parryi var. Parryi Agave Parryi má svůj původ v severním Mexiku a jihovýchodních státech USA. Roste v nadmořské výšce až 2 700 m. V našich podmínkách je pěstována jako okrasná exotická rostlina. Je to jedno z nejhezčích agave, tvořící ..

20,-
Prostějov
11.11.
čtvrtek
Lycium Chinese – Kustovnice čínská Lycium Chinese – Kustovnice čínská

Nabízíme k prodeji semena Lycium Chinese – Kustovnice čínská Lycium chinese "Kustovnice Čínská" pochází z Asie a v našich podmínkách je plně mrazuvzdorná. Patří mezi lilkovité rostliny. Květy jsou oboupohlavní, je samosprašná. Kustovnice je poměrně vzrůstný, ..

20,-
Prostějov
11.11.
čtvrtek
Chilli Carolina Reaper Chocolate Chilli Carolina Reaper Chocolate

Nabízíme k prodeji semena Chilli Carolina Reaper Chocolate Chilli paprička Carolina Reaper Chocolate (Capsicum chinense) je čokoládově zbarvenou variací červené Caroliny Reaper, což je nejpálivější chilli paprička na světě. Ačkoli nebyla tato varianta oficiálně testována, ..

45,-
Prostějov
11.11.
čtvrtek
Chilli Big Mustard Mama Chilli Big Mustard Mama

Chilli paprička Big Mustard Mama (Capsicum chinense) je nestabilní hybrid populární papričky Big Black Mama (vznikla křížením druhů Naga Morich a Trinidad Douglah), kterou vypěstoval Troy Primeaux z Lousianské univerzity v Lafayette, USA, jehož jméno stojí za další velmi známou ..

35,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 ...92


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Prodej pergoly

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Prodej pergoly.
Pro změnu inzertní rubriky z Prodej pergoly na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Pergoly a altány na prodej v naší inzerci všeho kolem domu a zahrady. Prodejte pergolu nebo si kupte nový altán


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Prodej pergoly
Nápověda - Podmínky - RSS