Prodej pergoly
Dům a zahrada - 4. strana

Pergoly a altány na prodej v naší inzerci všeho kolem domu a zahrady. Prodejte pergolu nebo si kupte nový altán.

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 947
2. 7.
čtvrtek
Palivové dřevo Palivové dřevo

Prodám měkké palivové dřevo štípané v metrech cena 650 Kč za prostorový metr po dohodě mohu zajistit dopravu

650,-
Znojmo
1. 7.
středa
Prodám luxusní koberec Prodám luxusní koberec

Prodám nový, luxusní, ještě nepoužítý metrážový koberec rozměr 4m x 1,30m Energy 72 za 900 Kč,(původní cena 499 Kč/m2) jen osobní odběr

900,-
Pardubice
25. 6.
čtvrtek
Trachycarpus Fortunei - sazenice Trachycarpus Fortunei - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice palmy Trachycarpus Fortunei: Palma trachycarpus fortunei je mrazuvzdorná až do – 20°C. V našich podmínkách svojí mrazuvzdorností je předurčena pro přímou zahradní výsadbu. Pyšní se velkými, leskle zelenými listy s téměř okrouhlou čepelí. ..

20,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Kopretina Kýlnatá - semena Kopretina Kýlnatá - semena

Nabízíme k prodeji semena Kopretina kýlnatá: Kopretina kýlnatá Rainbow Mix (Chrysanthemum carinatum) pocházející ze Severní Ameriky je krásná, rychle rostoucí, nenáročná letnička s velkými úbory pestrých květů. Hodí se na záhon, do nádob i k řezu.Sada obsahuje 50 semen ..

10,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Cycas Revoluta - naklíčená semena Cycas Revoluta - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas Revoluta: Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů  je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina ..

35,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Phoenix reclinata - naklíčená semena Phoenix reclinata - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Phoenix Reclinata: Phoenix reclinata – Datlovník senegalský je dvoudomá palma pocházející z tropické části Afriky, Komorských ostrovech a z Madagaskaru, kde roste v deštných pralesích, monzunových lesích a skalnatých horách ve výškách ..

27,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Kaktus Coryphantha palmeri - semena Kaktus Coryphantha palmeri - semena

Nabízíme k prodeji semena kaktusu Coryphantha palmeri : Coryphantha palmeri je pěkný Mexický kaktus, rostoucí ve výškách 1500 -1800 m. Bývá soliterní, výjimečně tvoří shluky v kultivaci. Tělo světle šedozelené až tmavě zelené má kulovitý tvar s oploštěním na ..

15,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Eucalyptus Kruseana - semena Eucalyptus Kruseana - semena

Nabízíme k prodeji semena Eucalyptus Kruseana: Eucalyptus kruseana (Blahovičník – jeden ze symbolů Austrálie spojovaný i s medvídkem Koalou) je bohatě větvený nšeopadavý a stálezelený keř vyskytující se na malém území západní Austrálie. Dosahuje výšky 2,5 – 4 m a ..

20,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Kaktus Mammilaria Microcarpa - semena Kaktus Mammilaria Microcarpa - semena

Nabízíme k prodeji semena kaktusu Mammillaria microcarpa: Kaktus Mammillaria microcarpa byl přizazen jako synonymum k Mammillaria grahamii a vyskytuje se na území Mexika, ve státech Chihuahua, Sinaloa a Sonora a v jižní části USA ve státech Texas, Nové Mexiko, Utah, Kalifornie a ..

18,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Kaktus Gymnocalycium schuetzianum FR 430 - semena Kaktus Gymnocalycium schuetzianum FR 430 - semena

Nabízíme k prodeji semena kaktusu Gymnocalycium schuetzianum FR 430: Kaktus Gymnocalycium schuetzianum FR 430 pochází z Argentiny, z provincie Cordoba, u hlavního města stejnojmenného departmentu Crus del Eje. Barvy květů jsou variabilní a pohybují se od bílé po světle růžovou až ..

18,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Chilli Fatali Brown - semena Chilli Fatali Brown - semena

Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Fatali Brown: Chilli Fatalii Brown (Capsicum chinense) pocházející ze Střední Afriky je velmi pikantní, a přitom  chutná paprika svěží ovocné chuti s příjemným aroma, která dosahuje pálivosti 180 000 - 325 000 SHU. Plody svojí barvou ve ..

25,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Rajče Old german - semena Rajče Old german - semena

Nabízíme k prodeji semena rajčat Old german: Rajče Old German je tyčková (indeterminantní), velice oblíbená odrůda stejkových rajčat, pocházející z Německa, vyznačující se atraktivně zbarvenými, velkými aromatickými masitými plody se sladkou osvěžující chutí. Díky ..

14,-
Prostějov
25. 6.
čtvrtek
Rajče Nyagous - semena Rajče Nyagous - semena

Rajče Nyagous je tyčková (indeterminentní) odrůda pocházející z oblasti Moldavska. Je velmi plodná, snadná na pěstování a dobře odolává chorobám. Plody rostou na vijanu po 3 – 6 kusech, jsou kulaté a nádherně červeno-hnědým zbarvením. Chuť je aromatická, ovocně ..

15,-
Prostějov
24. 6.
středa
Rajče Start F1 - semena Rajče Start F1 - semena

Nabízíme k prodeji semena rajčat Start F1 : Rajče „Start S F1“ hybrid je raná tyčková (indeterminantní) odrůda vyznačující se středně velkými plody sladké chuti odolnými proti praskání vhodnými jak k přímé konzumaci, tak i do čerstvých zeleninových salátů, na ..

14,-
Prostějov
24. 6.
středa
Kaktus Astrophytum myriostigma var. Quadricostatum Kaktus Astrophytum myriostigma var. Quadricostatum

Nabízíme k prodeji semena kaktus Astrophytum myriostigma var. Quadricostatum: Kaktus Astrophytum myriostigma var. quadricostatum má zahradní původ i když je možné jej nalézt i v přirozeném prostředí. Tento hvězdicovitý, velice dekorativní kaktus se liší od myriostigma tím, že ..

18,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 ...64


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Prodej pergoly

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Prodej pergoly.
Pro změnu inzertní rubriky z Prodej pergoly na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Pergoly a altány na prodej v naší inzerci všeho kolem domu a zahrady. Prodejte pergolu nebo si kupte nový altán


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Prodej pergoly
Nápověda - Podmínky - RSS