Prodej pergoly
Dům a zahrada - 4. strana

Pergoly a altány na prodej v naší inzerci všeho kolem domu a zahrady. Prodejte pergolu nebo si kupte nový altán.

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 1644
25. 5.
středa
Eucalyptus sideroxylon Fawcett's Pink - Blahoviční Eucalyptus sideroxylon Fawcett's Pink - Blahoviční

Balení obsahuje 20 semen Eucalyptus sideroxylon Fawcett's Pink (blahovičník) je nádherný okrasný australský strom vyskytující se na východě Austrálie. Patří k jednomu ze tří druhů stromů, které produkují velmi vyhledávané, odolné, tmavě červené dřevo s propletenou kresbou ..

20,-
České Budějovice
25. 5.
středa
Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský

Balení obsahuje 1 sazenici první list, velikost cca 10 cm Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s ..

54,-
Liberec
25. 5.
středa
Dýně velkoplodá Bambino Dýně velkoplodá Bambino

Balení obsahuje 7 semen Dýně velkoplodá Bambino (Cucurbita maxima) je vysoce plodivá odrůda vyznačující se velkými chutnými plody, které se dají skladovat až několik měsíců bez výraznější změny v chuti. Tato silná jednoletá plazivá rostlina s širokými listy má žluté ..

25,-
Ústí nad Labem
25. 5.
středa
Sazenice chilli Patio Fire Sazenice chilli Patio Fire

Chilli paprička Patio Fire (Capsicum annuum) je trpasličí druh, který je možný pěstovat v květináčích na terase, balkonu a na parapetu. Tvar je kuželovitý, rovný nebo také zakřivený, zužující se do špičky, asi 7 – 10 cm dlouhý a 1 cm široký. Lusk je tenkostěnný, ..

45,-
Brno
25. 5.
středa
Sazenice chilli Numex Vaquero Jalapeňo Sazenice chilli Numex Vaquero Jalapeňo

Chilli paprička Numex Vaquero Jalapeňo (Capsicum annuum) byla vytvořena v rámci šlechtitelského projektu, který začal v roce 1995 na univerzitě New Mexico State University (USA, stát Nové Mexiko, město Las Cruces) ve výzkumném ústavu Chile Pepper Institute. Křížení bylo provedeno ..

45,-
Praha
25. 5.
středa
Sazenice chilli Naranga Sazenice chilli Naranga

Chilli paprička Naranga (Capsicum baccatum) je neobvyklá a méně známá odrůda pocházející z Peru, která se velmi snadno pěstuje takřka v každém klimatu a má dobrou výtěžnost. Rostlina je vysokého rozložitého vzrůstu, má zelený stonek i zelené kopinaté listy a bílé květy ..

45,-
Pardubice
25. 5.
středa
Sazenice chilli Cheiro Roxa Sazenice chilli Cheiro Roxa

Chilli paprička Cheiro Roxa (Capsicum chinense) je jedinečná okrasná rostlina s velice chutnými pálivými plody pocházející z Brazílie. Je možné ji pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen okolo 70 – 100 cm a šířka koruny cca 50 cm. Zpočátku má rostlina ..

45,-
Olomouc
25. 5.
středa
Продам фасоль Продам фасоль

Продаем фасоль с доставкой по Европе. Компания Бинс Натур Продукт специализируется на выращивании и продаже бобовых культур. Более двадцати сортов качественной ..

Cena dohodou
Praha
24. 5.
út
Sporák na tuhá paliva Sporák na tuhá paliva

Prodám kuchyňský sporák Rekreant rozměry 60x50x70 odtah vpravo v dobrém stavu

Cenu nabídněte
Beroun
24. 5.
út
Sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm Sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm

Nabízíme k prodeji sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm Adenium Obesum (Adenium ztloustlé) - mix barev je krytosemenná sukulentní rostlina z čeledi toješťovitých (Apocynaceae), blízce příbuzná jihoevropskému oleandru. Pro krásné a bohaté květy v zářivých barvách a kvůli ..

67,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Palma Dypsis decaryi Sazenice Palma Dypsis decaryi

Nabízíme k prodeji sazenice Palma Dypsis decaryi Dypsis decaryi je jedna z nejhezčích palem rostoucích na Madagaskaru. V původním prostředí v deštných pralesích na území národního parku Andohahela zbývá jen asi 1000 exemplářů. V kultivaci je však oblíbená. Říká se jí ..

55,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Cycas Zamia Floridana Sazenice Cycas Zamia Floridana

Nabízíme k prodeji sazenice Cycas Zamia Floridana Cykas Zamia floridana je nenáročná dekorativní krásná rostlina s velice tuhými a lesklými listy. V mládí je růst rostliny pomalý, s narůstajícím věkem rostliny se růst zrychluje. V poměrně krátké době narůstá rostlině ..

45,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Borovice Jeffreyova - Pinus Jeffreyi Sazenice Borovice Jeffreyova - Pinus Jeffreyi

Nabízíme k prodeji sazenice Borovice Jeffreyova - Pinus Jeffreyi Borovice Jeffreyova (Pinus Jeffreyi), je velmi atraktivní světlomilná dřevina z čeledi Pinaceae. Pochází ze západní části Ameriky a severozápadního Mexika a je velmi podobná borovici těžké od které se však liší ..

50,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina

Nabízíme k prodeji Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina Šáchor jedlý (Cyperus esculentus), někdy také zelenošáchor, chufa, gomi, či lidově tygří ořech anebo zemní mandle je velmi zdravá a navíc chutná rostlina. Pochází z Afriky a zmínky o této pozoruhodné ..

35,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice chilli Cheiro Roxa Sazenice chilli Cheiro Roxa

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Cheiro Roxa Chilli paprička Cheiro Roxa (Capsicum chinense) je jedinečná okrasná rostlina s velice chutnými pálivými plody pocházející z Brazílie. Je možné ji pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen okolo 70 – 100 cm ..

45,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 ...110


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Prodej pergoly

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Prodej pergoly.
Pro změnu inzertní rubriky z Prodej pergoly na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Pergoly a altány na prodej v naší inzerci všeho kolem domu a zahrady. Prodejte pergolu nebo si kupte nový altán


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Prodej pergoly
Nápověda - Podmínky - RSS