Nejlevnější schody
Dům a zahrada - 5. strana

Inzerce schodišť, schodnice a nejlevnější schodiště v naší inzerci a prodeji všeho kolem domu a zahrady.

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 1369
11.11.
čtvrtek
Rajče Blush tiger Rajče Blush tiger

Nabízíme k prodeji semena Rajče Blush tiger Rajče (Lycopersicon esculentum Mill) Blush tiger ( indeterminantní ) raná odrůda cherry rajčete. Vyznačuje se zvláště velkou úrodností a velmi chutnými plody. Doba zrání je 70 – 75 dní. Odrůda je odolná proti praskání, hodí se jak ..

26,-
Prostějov
11.11.
čtvrtek
Rajče Indigo Rose Rajče Indigo Rose

Nabízíme k prodeji semena Rajče Indigo Rose Rajče Indigo Rose je nová netradiční tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčete, přezdívaná pro své zvláštní zbarvení plodů „tmavá kráska“. Temně černé plody se vyznačují oproti jiným odrůdám vyšším množstvím ..

26,-
Prostějov
11.11.
čtvrtek
Sazenice Cycas Zamia Furfuracea Sazenice Cycas Zamia Furfuracea

Nabízíme k prodeji Sazenice Cycas Zamia Furfuracea: Cykas Zamia Furfuracea neboli „Keják otrubnatý“ je nenáročná dekorativní krásná rostlina s velice tuhými a lesklými listy, původně pocházející z jihovýchodu mexického státu Veracruz. Rostlina má krátký, někdy i ..

39,-
Prostějov
11.11.
čtvrtek
Sazenice Strelitzia Reginae Sazenice Strelitzia Reginae

Strelitzia - Královská květina je exoticky působící, okrasná, vytrvalá bylina se zvláště nádhernými květy a velkými, oválnými, přibližně 40 cm dlouhými, tmavě zelenými, kožovitými listy na 60 cm dlouhém řapíku, pocházející původně z jižní Afriky, kde roste běžně ..

40,-
Prostějov
11.11.
čtvrtek
Sazenice Adenium Obesum vel. 8 - 10 cm Sazenice Adenium Obesum vel. 8 - 10 cm

Nabízíme k prodeji Sazenice Adenium Obesum vel. 8 - 10 cm: Adenium Obesum „pouštní růže“ je nádherná sukulentní rostlina. Pro své bohaté květenství je nazývána pouštní růží, v přírodě rostoucí jako keře nebo stromky se ztloustlým kmenem někdy bizardních tvarů ..

52,-
Prostějov
8.11.
pondělí
Plastové okno 70x90 bílé Plastové okno 70x90 bílé

Plastové okno 70x90 bílé , stavební hloubka 70mm, sklo U=1,0 Včetně kompletního kování a podkladové lišty. Osobní odběr v Okenním centru v Jihlavě, ulice Tylova (pod Úřadem práce) Po-Pá 9-15 hod nebo objednejte na stavimednes cz. Cenu najdete na stavimednes cz Okna jiných ..

Cena v textu
Jihlava
7.11.
neděle
Altány pro Vaši zahradu Altány pro Vaši zahradu

Altány, jenž mají nepochybně vlastní charakter. Jestli nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou tyto stavby určené právě pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně zjevná. Exkluzivní styl bude skvělou vizitkou Vaší zahrady mezi ..

31.400,-
Pardubice
6.11.
sobota
Nová morová pila Professionál MS 440 Nová morová pila Professionál MS 440

Prodám novou - ještě nepoužitou, řetězovou pilu Professional MS 440; 73,5 cm3; 5,8 kw

2.500,-
Litoměřice
4.11.
čtvrtek
Prodám zdravý kmen ořešáku Prodám zdravý kmen ořešáku

Prodám zdravý kmen ořešáku včetně dvou větví. Kmen obvod cca 215 cm, kmen v 1 m obvod cca 195 cm, kmen ve 2 m obvod cca 185 cm, kmen ve 3 m obvod cca 155 cm. Délka kmene zhruba 4 metry. Kmen průměr cca 78 cm. Podmínka vlastní doprava a vlastní naložení. Vhodné pro řezbáře i na ..

13.000,-
Příbram
4.11.
čtvrtek
VÝPRODEJ: Kouzelný živý plot - Jilm sibiřský VÝPRODEJ: Kouzelný živý plot - Jilm sibiřský

Výsadba možná minimálně do konce listopadu! Nabízíme k prodeji velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za akční nejnižší cenu na trhu – pouze 10Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena ..

10,-
Semily
2.11.
út
Chilli - MIX cca 100 semen 30 druhů Balení obsahuj Chilli - MIX cca 100 semen 30 druhů Balení obsahuj

Balení Chilli - MIX 0,5 g obsahuje cca 100 kusů semen, 30 různých druhů chilli papriček netříděný mix. Počet semen se liší vzhledem k různé velikosti semen a vzhledem k rozdílným druhům, hmotnost vždy odpovídá. Chilli - směs odrůd je speciální balíček obsahující ..

50,-
Hradec Králové
2.11.
út
Gailardia Aristata „Kokarda osinatá“ původně pochá Gailardia Aristata „Kokarda osinatá“ původně pochá

Metasequoia Glyptostroboides (Metasekvoj čínská) pocházející ze střední Číny je světlomilný opadavý jehličnatý strom kuželovitého vzrůstu z čeledi cypřišovitých. Má červenohnědou borku, která se odlupuje v tenkých pruzích. Opadavé vstřícné jehlice mají ..

20,-
Praha
2.11.
út
Sazenice Plumeria Frangipani mix barev Sazenice Plumeria Frangipani mix barev

Plumeria (obecný název Frangipani) jsou neuvěřitelně krásné kvetoucí dekorativní rostliny z čeledi Apocynaceae původně pocházející z tropů a subtropů střední a jižní Ameriky, vhodné v našich klimatických podmínkách k pěstování v interiérech, zimních zahradách a ..

75,-
Olomouc
2.11.
út
Sazenice Passiflora mollissima - Mučenka banánová Sazenice Passiflora mollissima - Mučenka banánová

Passiflora mollissima (Mučenka nejměkčí – banánová) velice odolná a invazivní, původem tropická víceletá stálezelená liána z oblasti And, pěstovaná v našich podmínkách jako okrasná, exoticky působící pokojová rostlina s dřevnatějící řídce větvenou lodyhou porostlou ..

56,-
Olomouc
2.11.
út
Sazenice Palma Washingtonia robusta Sazenice Palma Washingtonia robusta

Washingtonia robusta je palma, která je původem z jihozápadu USA a severního Mexika. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky cca 20 metrů, kmen je ve tvaru sloní nohy, na vrcholku dosahuje průměru 25 cm a u země může být široký přes metr. V květináčích dosahuje ..

20,-
Olomouc

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...92


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Nejlevnější schody

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Nejlevnější schody.
Pro změnu inzertní rubriky z Nejlevnější schody na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Inzerce schodišť, schodnice a nejlevnější schodiště v naší inzerci a prodeji všeho kolem domu a zahrady


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Nejlevnější schody
Nápověda - Podmínky - RSS