Stavební buňka bazar
Dům a zahrada - 6. strana

Stavební buňky v našem bazaru stavebních potřeb a všeho kolem domu a zahrady.

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 1658
25. 5.
středa
Sazenice chilli Cheiro Roxa Sazenice chilli Cheiro Roxa

Chilli paprička Cheiro Roxa (Capsicum chinense) je jedinečná okrasná rostlina s velice chutnými pálivými plody pocházející z Brazílie. Je možné ji pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen okolo 70 – 100 cm a šířka koruny cca 50 cm. Zpočátku má rostlina ..

45,-
Olomouc
24. 5.
út
Sporák na tuhá paliva Sporák na tuhá paliva

Prodám kuchyňský sporák Rekreant rozměry 60x50x70 odtah vpravo v dobrém stavu

Cenu nabídněte
Beroun
24. 5.
út
Sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm Sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm

Nabízíme k prodeji sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm Adenium Obesum (Adenium ztloustlé) - mix barev je krytosemenná sukulentní rostlina z čeledi toješťovitých (Apocynaceae), blízce příbuzná jihoevropskému oleandru. Pro krásné a bohaté květy v zářivých barvách a kvůli ..

67,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Palma Dypsis decaryi Sazenice Palma Dypsis decaryi

Nabízíme k prodeji sazenice Palma Dypsis decaryi Dypsis decaryi je jedna z nejhezčích palem rostoucích na Madagaskaru. V původním prostředí v deštných pralesích na území národního parku Andohahela zbývá jen asi 1000 exemplářů. V kultivaci je však oblíbená. Říká se jí ..

55,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Cycas Zamia Floridana Sazenice Cycas Zamia Floridana

Nabízíme k prodeji sazenice Cycas Zamia Floridana Cykas Zamia floridana je nenáročná dekorativní krásná rostlina s velice tuhými a lesklými listy. V mládí je růst rostliny pomalý, s narůstajícím věkem rostliny se růst zrychluje. V poměrně krátké době narůstá rostlině ..

45,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Borovice Jeffreyova - Pinus Jeffreyi Sazenice Borovice Jeffreyova - Pinus Jeffreyi

Nabízíme k prodeji sazenice Borovice Jeffreyova - Pinus Jeffreyi Borovice Jeffreyova (Pinus Jeffreyi), je velmi atraktivní světlomilná dřevina z čeledi Pinaceae. Pochází ze západní části Ameriky a severozápadního Mexika a je velmi podobná borovici těžké od které se však liší ..

50,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina

Nabízíme k prodeji Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina Šáchor jedlý (Cyperus esculentus), někdy také zelenošáchor, chufa, gomi, či lidově tygří ořech anebo zemní mandle je velmi zdravá a navíc chutná rostlina. Pochází z Afriky a zmínky o této pozoruhodné ..

35,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice chilli Cheiro Roxa Sazenice chilli Cheiro Roxa

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Cheiro Roxa Chilli paprička Cheiro Roxa (Capsicum chinense) je jedinečná okrasná rostlina s velice chutnými pálivými plody pocházející z Brazílie. Je možné ji pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen okolo 70 – 100 cm ..

45,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Chilli Big Jim Sazenice Chilli Big Jim

Nabízíme k prodeji sazenice Chilli Big Jim Chilli Big Jim (Capsicum annuum) je největším druhem chilli na světe, pocházejícím z Nového Mexika. Je to velmi výnosná odrůda s chutnými masitými a mírně pálivými plody. Její pálivost je přibližně 1 500 – 3 000 SHU. Vhodná je ..

45,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice chilli Aji Amarillo Sazenice chilli Aji Amarillo

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Aji Amarillo Chilli paprička Aji Amarillo (Capsicum baccatum) vyniká velmi vysokou úrodností a efektním vzezřením rostliny díky velkému množství visících plodů. Amarillo znamená ve španělštině žlutá, nicméně tato chilli paprička v ..

45,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice Chilli Black Pearl Sazenice Chilli Black Pearl

Nabízíme k prodeji sazenice Chilli Black Pearl Chilli Black Pearl (Capsicum annuum) původně pocházející z Ameriky je jednou z nejkrásnějších druhů chilli kvetoucí fialovými květy na tmavě zelených, později fialových až černých výhoncích. Z květů se pak vyvíjejí neméně ..

45,-
Prostějov
24. 5.
út
Sazenice chilli Carolina reaper Sazenice chilli Carolina reaper

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Carolina reaper Chilli paprička Carolina reaper (Capsicum chinense) je nejpálivější odrůda chilli papriček na světě, vyznačující se plody netradičního tvaru a pálivostí okolo 2 200 000 SHU. Carolina je stále nejpálivější i když v roce ..

50,-
Prostějov
23. 5.
pondělí
PRODÁM KÁRKU PRODÁM KÁRKU

PRODÁM KÁRKU PO OPRAVĚ - NOVÉ PLÁŠTĚ, DUŠE I CENTROVÁNÍ. CENA 1000 KČ.

1.000,-
Prachatice
23. 5.
pondělí
VOZÍK ZA ZAHRADNÍ TRAKTOR VOZÍK ZA ZAHRADNÍ TRAKTOR

PRODÁM VOZÍK ZA ZAHRADNÍ TRAKTOR. JEŠTĚ ZABALENÝ. NEVHODBÝ DÁREK.

4.000,-
Prachatice
21. 5.
sobota
Zahradní altány pro celou ČR Zahradní altány pro celou ČR

Stavby, jenž mají nepochybně osobitý charakter. Pokud nejste příznivci kompromisů či zastírání, pak jsou právě tyto stavby vytvořené přímo pro Vás. Statná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně patrná. Exkluzivní design bude skvělou vizitkou Vaší ..

31.400,-
Třebíč

Stránka: 1... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...111


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Stavební buňka bazar

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Stavební buňka bazar.
Pro změnu inzertní rubriky z Stavební buňka bazar na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Stavební buňky v našem bazaru stavebních potřeb a všeho kolem domu a zahrady


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Stavební buňka bazar
Nápověda - Podmínky - RSS