Stavební buňka bazar
Dům a zahrada - 6. strana

Stavební buňky v našem bazaru stavebních potřeb a všeho kolem domu a zahrady.

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 814
5. 5.
út
Morus Nigra - semena Morus Nigra - semena

Nabízíme k prodeji semena Morus Nigra : Morus Nigra (Morušovník černý) pocházející ze západní Asie je velmi stará teplomilná opadavá ovocná dřevina s atraktivním olistěním, u nás pěstovaná též jako okrasný strom s krátkým kmenem a rozložitou korunou. Kůra stromu je ..

20,-
Prostějov
5. 5.
út
Passiflora ligularis - semena Passiflora ligularis - semena

Nabízíme k prodeji semena Passiflora Ligularis: Passiflora  ligularis (Mučenka jazykovitá) původem tropická víceletá  stálezelená liána z Jižní Ameriky,  pěstovaná v našich podmínkách jako okrasná, exoticky působící pokojová rostlina s dřevnatějící  řídce ..

20,-
Prostějov
5. 5.
út
Araucaria Araucana - naklíčená semena Araucaria Araucana - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Araucaria Araucana: Araucaria araucana „Blahočet chillský“ původně pocházející jak sám název napovídá z Chille, je rostlina nápadného exotického vzrůstu s větvemi připomínajícími opičí ocásky. Trojhranné nebo oválné lesklé ..

35,-
Prostějov
5. 5.
út
Adenium Aeksiam - semena Adenium Aeksiam - semena

Nabízíme k prodeji více než 45 druhů semen Adenium : Adenium Obesum „pouštní růže“ je nádherná sukulentní rostlina. Pro své bohaté květenství je nazývána pouštní růží, v přírodě rostoucí jako keře nebo stromky se ztloustlým kmenem někdy bizardních tvarů ..

35,-
Prostějov
5. 5.
út
Foto není k dispozici Bazalka Mammuth - semena

Nabízíme k prodeji semena bazalky Mammuth: Bazalka Mammuth (Ocimum basilicum) je velmi oblíbená bylina výnosné odrůdy pocházející z Indie s výrazným specifickým aroma. Tato rostlina je charakteristická hojným počtem listů a její list je největší ze všech odrůd bazalek. ..

13,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Salát směs barev - semena Salát směs barev - semena

Nabízíme k prodeji semena Salát směs barev: Směs barev (Lactuca sativa) je ideální pro zahrádkáře, kteří mají možnost seznámit se s více druhy a vybrat si tak svého favorita. Balení obsahuje vybrané barevné odrůdy listového salátu s různou kadeřavostí (minimálně 5 ..

12,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Hrách Kudrnáč - semena Hrách Kudrnáč - semena

Nabízíme k prodeji semena balkonového hrachu Kudrnáč: Hrách dřeňový (Pisum sativum) Kudrnáč je polopozdní odrůda patřící mezi tzv. afila (bezlistý) typ. Listy jsou přeměněny v úponky, světle zelené palisty jsou větší. Hrách je nenáročná rostlina,pěstuje se hlavně ..

12,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Trachycarpus Fortunei - sazenice Trachycarpus Fortunei - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice palmy Trachycarpus Fortunei: Palma trachycarpus fortunei je mrazuvzdorná až do – 20°C. V našich podmínkách svojí mrazuvzdorností je předurčena pro přímou zahradní výsadbu. Pyšní se velkými, leskle zelenými listy s téměř okrouhlou čepelí. ..

20,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Archontophoenix Alexandrae - naklíčená semena Archontophoenix Alexandrae - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Archontophoenix alexandrae: Archontophoenix alexandrae „Ohnivá palma“ pocházející z Austrálie je nádherná, dekorativní, elegantní, poměrně rychle rostoucí, vysoká, štíhlá palma s hladkým zeleným až světlešedým kmen a zpeřenými ..

20,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Astra Pompon Red and White - semena Astra Pompon Red and White - semena

Nabízíme k prodeji semena Astra čínská Pompon red and White: Astra čínská (Callistephus chinensis) původně pocházející z Číny je velice populární, vzpřímeně rostoucí větvená letnička s pevným stonkem a vejčitými, na okrajích zubatými listy. Odrůda pompon red and white ..

12,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Cuketa Tondo di Piacenza - semena Cuketa Tondo di Piacenza - semena

Nabízíme k prodeji semena cukety Tondo di Pianceza: Cuketa „Tondo Di Piacenza“ je italská poloraná odrůda cuket keříčkového typu, přezdívaná též „Kolo z Parmy“. Jak už sama přezdívka napovídá, vyznačuje se kulatými, tmavě zelenými plody se světlým žíháním ..

15,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Citronová tráva - semena Citronová tráva - semena

Nabízíme k prodeji semena Citronové trávy: Citronová tráva (Cymbopogon citratus) neboli Voňatka citronová je vytrvalá bylina, pocházející z Cejlonu a jižní Indie. Řadí se mezi subtropické trsnaté rostliny. Vytváří husté trsy úzkých trávovitých šedozelených listů až 1 ..

25,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Chilli Habanero Orange Devil - semena Chilli Habanero Orange Devil - semena

Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Habanero Orange Devil: Chilli paprička Habanero Orange Devil (Capsicum chinense) je zrejmě stabilní kříženec rodu Capsicum chinense a Capsicum annuum. Pochází pravděpodobně z USA. Rostlina ve formě keříku je kompaktní, velmi plodná a při ..

25,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Rajče Dark Galaxy - semena Rajče Dark Galaxy - semena

Nabízíme k prodeji semena rajčat Dark galaxy: Rajče Dark Galaxy, v překladu Temná galaxie, je tyčková (indeterminentní) pocházející ze státu Kalifornie v USA. Odrůda z roku 2014 vyvinutá Bradem Gatesem na farmě Wild Boar. Rostlina je velmi plodná, má husté zelené listoví a ..

25,-
Prostějov
4. 5.
pondělí
Foto není k dispozici Rajče Tondo liscio - semena

Nabízíme k prodeji semena rajčat Tondo liscio: Rajče Tondo Liscio (Solanum lycopersicum) je tyčková (indeterminantní), poloraná odrůda italských rajčat o které se ale říká, že je vlastně amerického původu a že byla dovezena do Itálie lidmi, kteří se vrátili z emigrace domů. ..

12,-
Prostějov

Stránka: 1... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...55


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Stavební buňka bazar

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Stavební buňka bazar.
Pro změnu inzertní rubriky z Stavební buňka bazar na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Stavební buňky v našem bazaru stavebních potřeb a všeho kolem domu a zahrady


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Stavební buňka bazar
Nápověda - Podmínky - RSS