Římské rolety
Dům a zahrada - 8. strana

Inzerce stínění, římské rolety také v naší inzerci a bazaru všeho kolem domu a zahrady.

Vše pro váš dům a zahradu.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 814
24. 4.
pátek
Chilli Thunder Mountain Longhorn - semena Chilli Thunder Mountain Longhorn - semena

Nabízíme k prodeji semena chilli Thunder Mountain Longhorn Chilli paprička Thunder Mountain Longhorn (Capsicum annuum), pochází z oblasti provincie Guizou v jihozápadní Číně, v hornaté oblasti Leigongshan (Thunder Mountain – v překladu Hora hromu). Rostlina je velice kompaktní, ..

25,-
Prostějov
24. 4.
pátek
Rajče Purple Russian Plum - semena Rajče Purple Russian Plum - semena

Nabízíme k prodeji semena rajčat Purple Russian Plum: Rajče Purple Russian Plum je tyčková ( indeterminantní), velmi produktivní odrůda pocházející původně z Ukrajiny. Atraktivně zbarvené plody odolné proti praskání se vyznačují vynikající sladkou chutí a masitostí. ..

18,-
Prostějov
24. 4.
pátek
Rajče Indigo apple - semena Rajče Indigo apple - semena

Nabízíme k prodeji semena rajčat Indigo Apple: Rajče (Lycopersicon esculentum Mill) „ Indigo Apple“ je netradiční raná tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčete. Plody se vyznačují oproti jiným odrůdám vyšším množstvím antioxidantů prospívajících lidskému ..

23,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Nabízím funkční akumulační kamna 5kW Nabízím funkční akumulační kamna 5kW

Nabízím funkční akumulační kamna 5 kW. Cena 500 Kč nebo dohodou. Chýšť,sjezd z D11

Cena dohodou
Pardubice
23. 4.
čtvrtek
Cycas Revoluta - naklíčená semena Cycas Revoluta - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas Revoluta: Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů  je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina ..

35,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Brugmansia Arborea a Goldface,kříženec - semena Brugmansia Arborea a Goldface,kříženec - semena

Nabízíme k prodeji semena křížence Brugmasia Arborea a Brugmansia Goldface: Kříženec odrůd Brugmansia arborea a Brugmansia goldface je odolný okrasný keř s nádhernými, velkými, sladce vonícími květy. Původ Brugmansií, ze kterých pochází tento kříženec, je v ..

20,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Archontophoenix Alexandrae - naklíčená semena Archontophoenix Alexandrae - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Archontophoenix alexandrae: Archontophoenix alexandrae „Ohnivá palma“ pocházející z Austrálie je nádherná, dekorativní, elegantní, poměrně rychle rostoucí, vysoká, štíhlá palma s hladkým zeleným až světlešedým kmen a zpeřenými ..

20,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Borovice Jeffreyova - stratifikovaná semena Borovice Jeffreyova - stratifikovaná semena

Nabízíme k prodeji stratitikovaná semena Borovice Jeffreyova: Borovice Jeffreyova (Pinus Jeffreyi), je velmi atraktivní světlomilná dřevina z čeledi Pinaceae. Dokáže růst v nadmořských výškách do 3 000 m,  dobře snáší chladné zimy i sucho a dožívá se věku 400 – 500 let. ..

27,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Cuketa Zucchini da Fiore, jedlé květy - semena Cuketa Zucchini da Fiore, jedlé květy - semena

Nabízíme k prodeji semena Cuketa Zucchini da Fiore : Cuketa Zucchini da Fiore (Cucurbita pepo) je středně raná, vysoce výnosná, Italská krajová odrůda cukety určená speciálně pro sklizeň „jedlých květů“, které jsou v Itálii velice vyhledávané a jsou považovány za ..

20,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Eucalyptus Kruseana - semena Eucalyptus Kruseana - semena

Nabízíme k prodeji semena Eucalyptus Kruseana: Eucalyptus kruseana (Blahovičník – jeden ze symbolů Austrálie spojovaný i s medvídkem Koalou) je bohatě větvený nšeopadavý a stálezelený keř vyskytující se na malém území západní Austrálie. Dosahuje výšky 2,5 – 4 m a ..

20,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Bazalka pravá citronová - semena Bazalka pravá citronová - semena

Nabízíme k prodeji semena Bazalka pravá citronová: Bazalka pravá – citrónová (Basil Lemon) pocházející původně z Afriky, je jednoletá aromatická bylina se silnou citrónovou vůní, dorůstající výšky kolem 20 až 40 cm, s menšími hladkými, světle zelenými a velice ..

15,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Krásenka Fizzy Rose Picotee - semena Krásenka Fizzy Rose Picotee - semena

Nabízíme k prodeji semena krásenky Fizzy Rose Picotee: Krásenka zpeřená (Cosmos bipinnatus) Fizzy Rose Picotee, je teplomilná a nenáročná letnička z Mexika, někdy nazývaná jako Mexická astra. Je charakteristická svými nápadnými, hvězdnicovitými, polo-dvojitými, bílými nebo ..

15,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Noni citrusolistá - semena Noni citrusolistá - semena

Nabízíme k prodeji semena Noni citrusolistá: Noni citrusolistá (Morinda citrifolia) přezdívaná „ zázrak z Havaie“ je velmi odolná tropická rostlina, pocházející z Asie,  typická zvláště pro Havaj, Malajsii a jih Indie, kde je pěstována především pro své šťavnaté ..

25,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Chilli Carolina reaper - semena Chilli Carolina reaper - semena

Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Carolina Reaper: Carolina Reaper chilli (Capsicum Chinenses) – nejpálivější odrůda chilli papriček na světě, vyznačující se plody netradičního tvaru  a pálivostí okolo  2 200 000 SHU. Papričky jsou vhodnou přísadou jak ..

45,-
Prostějov
23. 4.
čtvrtek
Rajče Dwarf Schadow boxing - semena Rajče Dwarf Schadow boxing - semena

Nabízíme k prodeji semena rajčat Dwarf Shadow Boxing  Odrůda pocházející z USA, kterou vyšlechtil Tom Wagner. Tato, na houbové nemoci i viry odolná odrůda, má jedny z nejneobyklejších a nejhezčích plodů podobné švestkám. U stonku a na části kam dopadají sluneční paprsky ..

25,-
Prostějov

Stránka: 1... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ...55


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Římské rolety

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Římské rolety.
Pro změnu inzertní rubriky z Římské rolety na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty. Inzerce stínění, římské rolety také v naší inzerci a bazaru všeho kolem domu a zahrady


© Inzerce.net - Dům a zahrada, Římské rolety
Nápověda - Podmínky - RSS