Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 6
10.10.
út
Zahradní domek na nářadí plechový

Zahradní domek na nářadí plechový

Nabízím nepostavený, originál zabalený domek na nářadí z plechových profilových dílů.  Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na mamzahrada.cz  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm. Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, ..

6.650,-
Jičín
6. 7.
čtvrtek
Zahradní domek na nářadí

Zahradní domek na nářadí

Prodám stavebnici domku na nářadí z plechových profilových dílů.  Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na mamzahrada.cz  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů. Domek je ..

6.650,-
Jičín
17. 6.
sobota
Plechový zahradní domek na nářadí

Plechový zahradní domek na nářadí

Nabízím stavebnici domku na nářadí z plechových profilových dílů.  Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na mamzahrada.cz  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů. Domek je ..

6.650,-
Jičín
22. 5.
pondělí
Plechový zahradní domek

Plechový zahradní domek

Nabízím originál zabalený plechový domek na zahradu.  Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na naradinazahradu.cz .  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů. Domek je ještě ..

6.650,-
Jičín
20. 7.
středa
Mobilní zahradní domek

Mobilní zahradní domek

Prodám mobilní zahradní domek na kolech, postavený na podvozku pro obytný přívěs. Rozměry 3,5 X 2 X 2 m. Ocelový rám opláštěný hliníkovými panely, zateplený polystyrenem. Jedny půlené dveře a jedno vyklápěcí i otevírací okénko.

Cena v textu
Louny
1. 2.
út
Zahradní domek na nářadí zelený

Zahradní domek na nářadí zelený

Perfektní nový domek na nařádí. Zahradní domek je v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů na mamzahrada.cz.  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů .  V případě ..

7.390,-
Jičín

Stránka: 1


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!


© Inzerce.net - Dům a zahrada
Nápověda - Podmínky - RSS