Inzerát nebyl nalezen, asi byl vymazán..
Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 814
Dnes
09:08
Cuketa „Tondo Di Piacenza“ - semena Cuketa „Tondo Di Piacenza“ - semena

Cuketa „Tondo Di Piacenza“ je italská poloraná odrůda cuket keříčkového typu, přezdívaná též „Kolo z Parmy“. Jak už sama přezdívka napovídá, vyznačuje se kulatými, tmavě zelenými plody se světlým žíháním s jemnou příchutí a dobou zrání cca 50 až 55 dní. ..

15,-
Prostějov
Dnes
09:06
Paulownia Tomentosa  - semena Paulownia Tomentosa - semena

Paulownia Tomentosa nazývaná také "Čínský císařský strom" je nádhrená atraktivně kvetoucí solitera. Květy mají modrofialovou barvu, což je u stromů vzácné, jsou trubkovité, dosahují velikosti 8 cm. Jednotlivé květy jsou složeny v květenství dosahující velikosti ..

20,-
Prostějov
Dnes
09:04
Datura Stramonium - semena Datura Stramonium - semena

Datura Stramonium – Durman obecný, neboli „Panenská okurka“ je bohatě větvená jednotletá bylina původem ze severní Ameriky, rozložitého vzrůstu, s nápadnými zubatými listy. Bílé, nebo světle fialové nálevkovité květy vyrůstají v místech větvení lodyhy. Otvírají ..

20,-
Prostějov
Dnes
09:02
Kaktus Eriosyce taltalensis - semena Kaktus Eriosyce taltalensis - semena

Eriosyce taltalensis je velmi zajímavý kaktus pocházející z Chile kulovitého tvaru, tmavě zelené barvy s 10 -13 vertikálními žebry tvořícími pravidelné hrbolky, z jejíž středů jdou rozbíhající se svazky trnů. Nádherné květy se objevují na vrcholu kaktusu, jsou 3-4 cm ..

20,-
Prostějov
Dnes
08:56
Kaktus Hylocereus undatus - semena Kaktus Hylocereus undatus - semena

Hylocereus undatus pocházející ze Střední Ameriky je popínavý kaktus na skalách a stromech, který pokud nemá oporu, tak se plazí. Tento kaktus má tři žebra jejichž okraj je zvlněný. Jehlovité trny jsou 2-4 mm dlouhé. V noci vykvétají nádherné, velké, aromatické k věty, ..

20,-
Prostějov
Dnes
06:49
Střešní modifikovaná lepenka 5 mm Střešní modifikovaná lepenka 5 mm

Prodám 100 balíků po 7,5m2 modifikované elastické střešní lepenky s pevnou polyesterovou vložkou a hrubozrným břidlicovým posypem v barvě šedočerná. Síla lepenky je 5,2 mm. Cena za m2

85,-
Hradec Králové
Včera
Foto není k dispozici Vystavění zděného plotu

Hledám zedníka na vystavění zděného plotu - 9m. Původní na fotografii. Nový bude ze štípaných plotovek, faceblock. Je potřeba udělat základy a v zídce bude (je) zabudovaná plynová přípojka.

Cena dohodou
Litovel
Včera
Cuketa nano verde di milano - semena Cuketa nano verde di milano - semena

Cuketa nano verde di milano (Cucurbita pepo) je výtečná, středně raná odrůda keříčkovitého typu, pocházející z Itálie a produkující vysoké výnosy. Vyznačuje se podlouhlými, válcovitými, tmavě zelenými plody s lehkým žebrováním. Doba zrání je cca 60–65 dní. Plody ..

16,-
Prostějov
Včera
Albizia julibrissin - semena Albizia julibrissin - semena

Albizia julibrissin nebo jak je též nazýván „hedvábný akát“ je malý až středně velký, široce rozkladitý stromek s tmavě zelenými, několikanásobně zpeřenými listy připomínajícími kapradinu, kvetoucí atraktivními voňavými exotickými květy. Patří do čeledi ..

20,-
Prostějov
Včera
Anýz - semena Anýz - semena

Anýz (Pimpinella anisum) je jednoletá rostlina, která dorůstá do výšky cca 60 cm. Pochází ze Středozemí a Malé Asie. Kvete od června do srpna a květy jsou bílé barvy. Bylina má sladce kořeněnou chuť a vůni, nejčastěji připomíná lékořici či hašlerky s příchutí ..

10,-
Prostějov
Včera
Kaktus Mammillaria chionocephala - semena Kaktus Mammillaria chionocephala - semena

Mammillaria chionocephala pocházející z centrálního Mexika je atraktivní kaktus tvaru koule, obvykle v horní části zploštělý a pokrytý sněhobílými chomáčky připomínajícími vlnu, tak, že jsou viditelné pouze špičky jeho hrbolků. Vlnu – „cefálium“ produkují mladé ..

20,-
Prostějov
1. 6.
pondělí
Cuketa Bianca Di Palermo - semena Cuketa Bianca Di Palermo - semena

Cuketa Bianca Di Palermo je raná odrůda cuket pocházející z Itálie, vyznačující se cca 15 – 20 cm dlouhými krémově bílými až světle zelenými plody bohaté chuti s dobou zrání přibližně 45 dní. Cukety jsou vděčnou zeleninou, nemají velké nároky na pěstování a přitom ..

15,-
Prostějov
1. 6.
pondělí
 Acer Sacharum - semena Acer Sacharum - semena

Acer Sacharum - Javor cukrový (národní strom Kanady), rostoucí původně v listnatých lesích severovýchodní a severní Ameriky je svojí zářivě zlatěoranžovou barvou listů jedním z nejefektněji se barvicích opadavých stromů. Javory jsou všeobecně oblíbené pro tvar i barvu ..

20,-
Prostějov
1. 6.
pondělí
Foto není k dispozici Lékořice lysá - semena

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) původně pocházející z jižní Evropy a střední Asie je tradiční vytrvalou teplomilnou vzpřímenou bylinou s přibližně 20 cm dlouhými střídavými sytě zelenými listy a dlouhým tlustým kořenem, z nějž vyrůstají drobné kořínky, sladké ..

25,-
Prostějov
1. 6.
pondělí
Kaktus Pachycereus pringlei - semena Kaktus Pachycereus pringlei - semena

Pachycereus pringlei pocházející z pouští a polopuští severozápadního Mexika je majestátní kaktus s mohutným kmenem, kdy někteří jedinci dosahují až metr v průměru. Nad zemí vypouští několik vzpřímených větví s 10-16 žebry. Mladé rostliny mají velké množství tuhých ..

20,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...55


Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

zahradní bazar, stavební bazar

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou zahradní bazar, stavební bazar.
Pro změnu inzertní rubriky z zahradní bazar, stavební bazar na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - Dům a zahrada
Nápověda - Podmínky - RSS