gril- inzerce a bazar
Grily

Grily - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Grily

29.11.
neděle
Grilovací souprava Grilovací souprava

Grilovací souprava. Profesionální grilovací souprava v hliníkovém kufříku, nepoužitá, v originálním balení, se skládá z 18 kusů nářadí: 8x napichovátko, 4x grilovací jehlice, porcovací nůž, vidlička, štětec na maštění, kleště k obracení, obracečka, a čistící ..

600,-
Praha
26. 8.
středa
Foto není k dispozici Přenosné skládací ohniště

Přenosné skládací ohniště, vyrobené z kvalitního plechu, nástřik kovářskou černí.Složení, rozložení bez nářadí za minutu. Nezabere v autě žádné místo. Rozměry cca 65x35x2cm, váha 15 kg.

2.100,-
Ostrava
17. 7.
pátek
Prodám ohniště Phoenix II Prodám ohniště Phoenix II

Prodám luxusní venkovní ohniště Phoenix II, ohniště je zcela nové, nerozbalené, jedná se o dárek, nicméně podobné ohniště již máme. Sleva je oproti původní ceně 13490 Kč, viz. zakoupeno na https://www.ohniste-phoenix.cz/ 1000 Kč, prodávám tedy za 12490 Kč. Kontakt prosím ..

12.490,-
Praha
19. 5.
úterý
Bytelné grily na dřevo, se žulou, grilovací rošt Bytelné grily na dřevo, se žulou, grilovací rošt

Prodám český bytelný gril na dřevo. Žula 40 x40 5 cm, drží teplotu.Postraní držáky na přenášení, výsuvný šuplík na popel .Dole zásobník na dřevo.Ohniště s 3 mm . plechu , neprohoří .Grily vyrábím sám 11 let ,byli k vidění na mnoha výstavách .Gril mohu poslat firmou ..

6.000,-
Příbram
18. 4.
sobota
Dřevěná udírna retro s topeništěm Dřevěná udírna retro s topeništěm

Prodám novou dřevěnou udírnu, rozměry udícího prostoru 60x60x120 cm, teploměr, regulační klapka na stříšce, dvě patra na zavěšení, u dna patro na položení plechu na omastek, laťky na zavěšení masa, materiál palubky 19 mm, celková výška cca 170 cm. Kouřovod 1 m, ..

7.990,-
Havlíčkův Brod
6. 4.
pondělí
Český, ručně dělaný ,gril na dřevo Český, ručně dělaný ,gril na dřevo

Prodám gril se žulou 40 x40 x5 cm, drží teplotu .Topí se dřevem, při přidání šuplíku i dřevěným uhlím .Držáky na přenášení, výsuvný šuplík na popel, dole zásobník na dřevo .Ohniště s 3 mm . plechu neprohoří .Gril posílám firmou fofr , platí se při předání , ..

6.000,-
Příbram
22. 3.
neděle
Gril na zahradu Gril na zahradu

Zcela nový a rozměrný zahradní gril s elektromotorem. Hmotnost grilu je 75kg. Česká výroba. Pohon 220V.  Gril má topeniště vzadu s šuplíkem na popel, kvalitní motor pro váhu až 100 kg, součástí je nerez jehla a vana, na které je možno při grilování připravit zeleninu. V ..

19.990,-
Hradec Králové
29. 1.
středa
Foto není k dispozici Nová kovová udírna

Prodám kompletní novou udírnu kde není nutno nic dokupovat. komín je vybaven škrtící klapkou Spodní část přizpůsobena tak, aby se odkapávající šťáva nedostala do topeniště Dvoukřídlá dvířka z čelní strany pro pohodlný přístup do udírny Teploměr pro indikaci teploty ..

7.000,-
Blansko

Stránka: 1

Grily

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Grily.
Pro změnu inzertní rubriky z Grily na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Grily
Nápověda - Podmínky - RSS