Rostliny - nabídka
Rostliny - Nabídky

Rostliny, pokojové rostliny, vše na prodej v naší zahradní inzerci


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice Rostliny - na prodej
6. 2.
úterý
Pařeniště jednokřídlé z polykarbonátu Pařeniště jednokřídlé z polykarbonátu

Nové, nepoužité polykarbonátové pařeniště jednokřídlé od firmy Palram pro jarní výsev. Rozměr pařeniště je 104 x 53 x 43 cm. Stěny jsou vyrobeny ze 4 mm komůrkového polykarbonátu a víko z čirého polykarbonátu s vynikající propustností světla. V nabídce na ..

799,-
Jičín
21. 1.
neděle
Foto není k dispozici Prodej brambor

Velmi kvalitní brambory Adéla (B) k okamžité spotřebě i uskladnění. Ručně vybírané a přebírané, neotlučené, nejvyšší kvalita. Žádná chemie, ekologické zemědělství. Cena 7 Kč/kg. Pouze osobní odběr.

Cena v textu
Pelhřimov
2.10.
pondělí
Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův-super cena Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův-super cena

Prodávám velice levně novinku na trhu LAHODNÝ – neuvěřitelně lahodný živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 22Kč za sazenici!!! Muchovník lamarckův je rostlina mnoha barev, která je vyšlechtěna pro velké množství zdravých plodů a rychlý růst - krásné sněhobílé ..

22,-
Semily
2.10.
pondělí
AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - SUPER CENA! AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - SUPER CENA!

Prodávám velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 12Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 10Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

12,-
Semily
12. 9.
úterý
Rýmovník Rýmovník

Prodám rýmovník, (Mexický Eukalipt-Plectranthus). Vytrvalá bylina, která působí nejen proti rýmě a nachlazení, ale léčí i vysoký krevní tlak a cholesterol. Odpuzuje komáry. Velmi nenáročný na pěstování, dobře snáší sucho. Cena za květináč se třemi sazenicemi - 45,- ..

45,-
Plzeň
4. 9.
pondělí
MRAZUVZDORNÉ kaktusy, divoké citroníky MRAZUVZDORNÉ kaktusy, divoké citroníky

Prodám nebo vyměním zakořeňující se články silně mrazuvzdorné opuncie vhodné k celoročnímu pěstování v zahradě bez jakéhokoli krytu, jedná se o tyto druhy phaecantha velký článek 60kč, fragilis, ericanthea columbiana. cena 45kč kus, od každého několik kusů, dále ..

35,-
Rychnov nad Kněžnou
25. 5.
čtvrtek
Foto není k dispozici Feminizovaná semena konopí

Dobrý den zdravím všechny milovníky konopí..jeste stále máte ideální čas zasadit a dohnat úrodu proto vybírejte z mých vyšlechtěnych a feminizovaných semen za bezkonkurenční ceny a bonusy. Feminizace probíhá standartně koloidním stříbrem a výsledkem je 95% úspěšnost. ..

Cena dohodou
Brno
25. 5.
čtvrtek
Foto není k dispozici Feminizovaná semena konopí

Dobrý den zdravím všechny milovníky konopí..jeste stále máte ideální čas zasadit a dohnat úrodu proto vybírejte z mých vyšlechtěnych a feminizovaných semen za bezkonkurenční ceny a bonusy. Feminizace probíhá standartně koloidním stříbrem a výsledkem je 95% úspěšnost. ..

Cena dohodou
Brno
5. 5.
pátek
Modré jahody -semena 50 ks Modré jahody -semena 50 ks

Bohatě plodící odrůda jahod s možností pěstování na zahradě, balkónech, v truhlících. truhlíků. Pokud jahodník pěstujete v nádobě musí být substrát propustný ,humózní ,výživný.Jahodník vyžaduje časté přihnojení.Sklizeň plodů probíhá od května do prvních ..

39,-
Ústí nad Labem
5. 5.
pátek
Kávovník arabský ( coffea arabica ) - semena 10 ks Kávovník arabský ( coffea arabica ) - semena 10 ks

Kávovník arabský je oblíbenou pokojovou rostlinou, roste jako keř s lesklými tmavozelenými listy, kvete bílými, vonnými květy, z nichž vznikají červené plody. Daří se mu v polostínu, při pokojové teplotě. V zimě, kdy odpočívá potřebuje teploty nižší (asi 15 ..

39,-
Ústí nad Labem
5. 5.
pátek
Orchidej Phalaenopsis - semena 25 ks Orchidej Phalaenopsis - semena 25 ks

Semena na 4 - 6 hodin vložte do mírně teplé vody. Poté vložit po 5 - 8 ks do výživného prodyšného substrátu. Po zasetí vytvořit kryt z fólie, ideálně membránové a udržovat teplotu cca. 20 st.C. Klíčení zhruba po týdnu, po vytvoření pravých listů možno přesadit.

29,-
Ústí nad Labem
5. 5.
pátek
Palma lahvová - semena 10 ks Palma lahvová - semena 10 ks

Palma lahvová - Hyophorbe lagenicaulis není příliš vysokou palmou, ale o co jí chybí na výšceš o to je zajímavější svým tipyckým lahvovitým kmenem.Semínka palem před vysetím namočte na pět dní do vody. Voda vyměňujte každý den. Klíčení většinou začíná po jednom ..

39,-
Ústí nad Labem
5. 5.
pátek
Podzemnice olejná - Arašíd - semena pro výsadbu Podzemnice olejná - Arašíd - semena pro výsadbu

Balení pro výsadbu obsahuje 5 ks čerstvých semen. Podzemnice olejná pochází z jižní Ameriky, nyní rozšířená po celém světě. V našich klimatických podmínkách je vhodnější sazenice předpěstovat. Semena vysejeme asi dva měsíce před vlastní výsadbou. Nejdříve je ale ..

29,-
Ústí nad Labem
5. 5.
pátek
Tykev velkoplodá ( dýně obrovská ) - semena 10 ks Tykev velkoplodá ( dýně obrovská ) - semena 10 ks

Tykev velkoplodá (Cucurbita maxima), zvaná také dýně obrovská, tykev největší nebo tykev obrovská, je druh z rodu tykev. Odrůda s tmavě oranžovými plody a s velmi chutnou nasládlou dužinou. Plody dorustaji do váhy od 18 do 30 kilokramů, nejsou však vyjímkou mnohem objemnější a ..

15,-
Ústí nad Labem
5. 5.
pátek
Semena konopí L.& huomaren - 15 ks Semena konopí L.& huomaren - 15 ks

Semena konopí a Cannabis sativa L. & huomaren je obzvlášt vhodné pro lékařské účely, zajména pro výrobu zeleného čaje a léčivých mastí. Pochází z produkce Keiichi Morishita Bama, rodiny se 110 letou tradicí výroby léků z konopí.Semena jsou určena pouze pro sběratelské ..

59,-
Ústí nad Labem

Stránka: 1 2

Právě jste v kategorii - Rostliny - Nabídky

Region inzerce :
Praha - Brno - Ostrava - Plzeň - Liberec - Olomouc - Ústí nad Labem - Hradec Králové - České Budějovice - Pardubice


© Inzerce.net - internetová inzerce, Rostliny - nabídka
Nápověda - Podmínky - RSS