rostliny- inzerce a bazar
Rostliny - 2. strana

Rostliny, pokojové rostliny, vše na prodej v naší zahradní inzerci


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Rostliny

5. 5.
pátek
Jahody Modré popínavé - semena 50 ks Jahody Modré popínavé - semena 50 ks

Bohatě plodící odrůda jahod s možností pěstování na zahradě, balkónech, v truhlících, ovněž se může sázet i do závěsných květináčů nebo truhlíků a šlahouny se nechají viset dolů. Pokud jahodník pěstujete v nádobě musí být substrát propustný ,humózní ..

39,-
Ústí nad Labem
5. 5.
pátek
Rajče duhová směs - semena 50 ks Rajče duhová směs - semena 50 ks

Směs více než 20 druhů rajčat, různých velikosti, tvarů, barev (bílé, fialové, žluté, červené, oranžové, tygrované, cherry atd.) Stanoviště na plném slunci, hojnost vody a živin. Vysazujeme do sponu 60 x 80 cm.

29,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
Chilli paprika Pink Tiger - semena 30 ks Chilli paprika Pink Tiger - semena 30 ks

Nádherně zbarvená chilli paprika je ozdobou každé zahrady nebo skleníku. Vyséváme v teple, ideální teplota pro klíčení je 18 - 25 st.C, doba klíčení 15 - 25 dní.

39,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
Orchidej Monkey (Dracula Gigas) - semena 20 ks Orchidej Monkey (Dracula Gigas) - semena 20 ks

Opičí orchidej, officielně Dracula Gigas přitahuje pozornost svým nezaměnitelným vzhledem květů, připomínající opičí tvář. pochází z mlžných lesů Kolumbie a Ekvádoru. Vyžaduje pravidelnou zálivku a denní rosení. Kvete nepravidelně po dobu 3 - 5 dní. Květ má až 10 cm v ..

39,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
Rajče Tigerella - semena 30 ks Rajče Tigerella - semena 30 ks

Odrůda keříčkového rajčete typická, žíhaným ( tygrovaným ) zbarvením. Plody jsou chutné a velmi krásné.Výtěžky jsou vysoké i v chladném létu, začíná plodit velmi brzy. Má také dobrou odolnost proti chorobám. Pochází z Anglie, je velmi dobrou skleníkovou plodinou.

39,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
 Kapská kopretina - Blue daisy - semena 30 ks Kapská kopretina - Blue daisy - semena 30 ks

Osteospermum, kapspká kopretina, čili modroočko pochází z jižní afriky, dorůstá téměř 1 m výšky s květy až 12 cm. Květy jsou hvězdicového typu a na noc se zavírají. V našich podmínkách letnička, na zimu sestřihnout na cca. 30 cm a přesadit v truhlíku na zazimování cca. ..

29,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
 Pampas (pampová tráva) - 30 semen Pampas (pampová tráva) - 30 semen

Cortaderia selloana je mohutná okrasná tráva. Svými obrovskými vějíři patří k největším dekoracím jak na zahradě, tak ve váze. Listy dosahují délky až 1.5 metru. Rostlina může být pěstována venku, je však nutné ji na zimu přikrýt slámou či listím. Také se může v ..

25,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
Foto není k dispozici Jahody balkónové popínavé - semena 50 ks

Bohatě plodící odrůda jahod s možností pěstování na zahradě, balkónech, v truhlících, ovněž se může sázet i do závěsných květináčů nebo truhlíků a šlahouny se nechají viset dolů. Pokud jahodník pěstujete v nádobě musí být substrát propustný ,humózní ..

29,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
Jahody Mix druhů a barev - semena 50 ks Jahody Mix druhů a barev - semena 50 ks

Směs různých odrůd jahod s možností pěstování na zahradě, balkónech, v truhlících. truhlíků. Pokud jahodník pěstujete v nádobě musí být substrát propustný ,humózní ,výživný.Jahodník vyžaduje časté přihnojení.Sklizeň plodů probíhá od května do prvních ..

39,-
Ústí nad Labem
28. 3.
úterý
Levandule lékařská - orig. Provence semena 50ks Levandule lékařská - orig. Provence semena 50ks

Pravá provesálská odrůda levandule s velmi výraznou vůní a aromatem, 60-120 cm vysoká, vytváří bohatě větvený, vytrvalý polokeř.Nejlépe se jí daří na prosluněných svazích, vyhovují jí hlinitopísčité půdy. Nemá ráda přemokření. Dobře snáší sucho. Při ..

29,-
Ústí nad Labem
24. 3.
pátek
Japonský topol - sazenice Japonský topol - sazenice

Nabízím sazenice japonského topolu J-105 s kořenovým balem v jednolitrových kontejnerech. Výška sazenic je 80 - 100 cm (odpadá problém s okolním konkurenčním plevelem v počátku růstu). Sadba je od certifikovaného pěstitele s rostlinolékařským pasem. Pouze osobní odběr.

12,-
Humpolec
9. 3.
čtvrtek
Růže - královna zahrady Růže - královna zahrady

Nabízím k prodeji různé druhy velmi odolných sazenic růží. V nabídce pro Vás jsou čtyři druhy voňavých růží - Double delight, Ingrid Bergman, Peace, Eiffel tower a tři varianty popínavých růží - Don Juan, Parade, Sutters Gold. Cena pouze 70Kč/ks!!! Info a objednávky na tel.: ..

70,-
Semily
9. 3.
čtvrtek
Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův-super cena Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův-super cena

Prodávám velice levně novinku na trhu LAHODNÝ – neuvěřitelně lahodný živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 22Kč za sazenici!!! Muchovník lamarckův je rostlina mnoha barev, která je vyšlechtěna pro velké množství zdravých plodů a rychlý růst - krásné sněhobílé ..

22,-
Semily
9. 3.
čtvrtek
AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - SUPER CENA! AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot - SUPER CENA!

Prodávám velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 12Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 10Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

12,-
Semily
15. 2.
středa
Foto není k dispozici Prodej brambor

Velmi kvalitní brambory Adéla (B). Ručně vybírané a přebírané, neotlučené, nejvyšší kvalita. Žádná chemie,ekologické zemědělství. Cena 6 Kč/kg.

Cena v textu
Pacov

Stránka: 1 2

Rostliny

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Rostliny.
Pro změnu inzertní rubriky z Rostliny na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Rostliny
Nápověda - Podmínky - RSS