stavba-ostatni- inzerce a bazar
Ostatní, stavba

Ostatní, stavba - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Ostatní, stavba

2. 6.
úterý
Foto není k dispozici Vystavění zděného plotu

Hledám zedníka na vystavění zděného plotu - 9m. Původní na fotografii. Nový bude ze štípaných plotovek, faceblock. Je potřeba udělat základy a v zídce bude (je) zabudovaná plynová přípojka.

Cena dohodou
Litovel
19. 5.
úterý
Prodám Unimobuňky Prodám Unimobuňky

Prodám Unimobunku zahradní domek stavební domek.Po kompletní rekonstrukci : plastové dveře, plastové okno, Zateplené stěny Rozměry : 6x2,30m Ihned k odběru Po případě upravíme podle Vašich požadavků(více oken,rozměr dveří atd..) Tel. 602321915 CENA OD 39000KČ

Cena dohodou
Kolín
18. 5.
pondělí
Džbánská Opuka - lehký ekologický materiál Džbánská Opuka - lehký ekologický materiál

Těžební společnost SPONGILIT s.r.o. Firma spongilit těží a následně zpracovává opukový kámen který Vám nabízíme v mnoha různých variantách. Opuka se vyznačuje zejména velice dekorativním teplým žluto-hnědým zabarvením. Jedná o velmi vzdušnou mořskou usazeninu z ..

Cena dohodou
Rakovník
15. 5.
pátek
Foto není k dispozici Prodám pozemek vhodný i ke komerčním účelům

Pozemek se nachází na okraji obce Soutice(stř.kraj),výměra pozemku je 14100,jedná se o pozemek č.264 a262,veden v půdním fondu jako orná půda,kousek od hlavní silnice,vedle tohoto pozemku se bude stavět hala pro komerční účely,přípojky v blízkosti pozemku.

Cena dohodou
Vlašim
10. 5.
neděle
Foto není k dispozici Betonové železniční pražce

Daruji za odvoz 2ks betonových železničních pražců.

Daruji
Plzeň
7. 5.
čtvrtek
Foto není k dispozici Vak, žok, big-bag, bigbag - cena od 50,-Kč.

Vak, žok, big-bag, bigbag - cena od 50,-Kč. Ideální na listí, zbytky ze zahrady, hobliny, piliny, písek, dřevo, seno, na stavební odpady - suť, zemina, transport kačírku na střechy i cokoliv jiného. Big-bagy mají horní i spodní násypku. // viz. big-bag s bíločernými uchy. // ..

Cena v textu
Hradec Králové
5. 4.
neděle
Foto není k dispozici Hledáme pronájem rodinného domu.

Dobrý den,hledáme pronájem rodinného domu muže být i starší.Nájemné i s energii 10000kč,třeba i odkoupení formou nájmu.Jsme tříčlená rodina dva dospělí a jedno dítě 10 let,oba pracující děkujeme za nabídky.

Cena dohodou
Hradec Králové
20. 2.
čtvrtek
Prodám sadu lešení cca 280m2. Prodám sadu lešení cca 280m2.

Prodám lešení cca 280m2 pracovní plochy. Výhodou lešení je 1m.sirka,skoro stejná jako u haki leseni. Ram - 48x Podlazka pozinkovaná 1,8m-90x Zabradli - 90x Diagonala - 45x Sroubova noha - 24x. Cena 88.000kc 89.000kc +box Výhodou lešení je jednoduchá montáž

88.000,-
Brno
29. 1.
středa
Koupim leseni Layher,Alfix a podobne ramove. Koupim leseni Layher,Alfix a podobne ramove.

Koupim leseni Layher,Alfix a podobne ramove nebo haki leseni.Koupim jakekoliv mnozstvi.Nabidnete domluva jista,prijedu kamkoliv.

Cena dohodou
Brno
23. 1.
čtvrtek
Prodám zahradu Prodám zahradu

Nabízíme k prodeji oplocenou ovocnou zahradu o výměře 434 m² s užitkovou vodou z vlastní kopané studny v zahrádkářské kolonii Třešňový sad ve Velké Bystřici. Na pozemku je UNIMO buňka na nářadí, přívod elektřiny k buňce (t.č. odpojený od rozvodné sítě ČEZ). Pozemek ..

480.000,-
Olomouc
28.10.
pondělí
Foto není k dispozici Zednické práce

Provádím veškeré zednické činnosti. Rekonstrukce bytů a koupelen i jiné drobné zednické práce. Prosím volat 774 628 637.

Cena dohodou
Praha
16. 9.
pondělí
Rám na vrata a vrátka Rám na vrata a vrátka

Prodám kovový 1 ks rám na vrata rozměr 2660 x 855, 1 ks rozměr 2620 x 855, 1 ks vrátka rozměr 1145 x 855. Použité, ale bez koroze.

1.000,-
Pardubice
26. 8.
pondělí
Dekorační stěrky - Dekor Louda Dekorační stěrky - Dekor Louda

Nabízíme imitace betonu pro váš moderní interiér. Obyčejnou stěnu dokážeme pomocí dekoračních stěrek přetvořit na umělecké dílo podle vašich představ. Fasády obdaříme novým unikátním vzhledem a upravený povrch se rázem stane dominantou vašeho interiéru. Dílo ..

Cena dohodou
Hradec Králové
26. 6.
středa
Odborná pokládka podlah v Praze Odborná pokládka podlah v Praze

Specializujeme se na pokládku vše druhů podlah. Podlahy dále také udržujeme, brousíme a renovujeme. Nejčastěji realizujeme pokládku dřevěných a vinylových podlah. Pokládáme plovoucí podlahy, lité podlahy (epoxid, cement, polyuretan), dále elastické podlahy (vinyl, kaučuk, PVC, ..

1.000,-
Praha
22. 5.
středa
Nabídka podnájmu byt 1+kk 29m2 Nabídka podnájmu byt 1+kk 29m2

Dobrý den, nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovaný byt 1+kk, 29 m2,ve třetím podlaží udržovaného panelového domu, který se nachází v klidném prostředí v těsné blízkosti lesoparku s přehradou. V panelovém domě se letos v září bude provádět výměna ..

Cena v textu
Praha

Stránka: 1 2 3

Ostatní, stavba

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní, stavba.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní, stavba na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Ostatní, stavba
Nápověda - Podmínky - RSS