stavba-ostatni- inzerce a bazar
Ostatní, stavba

Ostatní, stavba - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Ostatní, stavba

29. 5.
úterý
Překáží vám v dílně staré autobaterie?Ostrava Překáží vám v dílně staré autobaterie?Ostrava

Překáží vám doma,na firmě,v garáži staré,vyřazené i nefunkční autobaterie?Vykupujeme Ups akumulátory ze záložních zdrojů,trakční akumulátory z dest a vysokozdvižných vozíků,autobaterie ze všech druhů aut,i strojů. Dále veškeré staré i nefunkční elektromotory z ..

Cena dohodou
Ostrava
8. 5.
úterý
... váš osobní zedník a instalatér ... váš osobní zedník a instalatér

Provedu zednické, instalatérské a další stavební práce na ŽL. Nové koupelny, wc, kuchyně, a další stavební práce. Záruční i pozáruční opravy. Záruční doba je na 36 měsíců. Česká Lípa

Cena dohodou
Česká Lípa
11. 2.
neděle
Pohon pro posuvnou bránu Pohon pro posuvnou bránu

Nabízím pohon na posuvnou bránu. Prodám kompletní jednotku. Vše nové, originál zabalené. Samostatný pohon vybaven veškerou elektronikou, dva dálkové ovladače s dosahem min 50m, dva odemykací klíče pro odjištění spojky, kovová základová deska, páky pro koncové polohy, ..

6.290,-
Nový Jičín
2. 2.
pátek
Šňůra těsnící do kamen a krbů Šňůra těsnící do kamen a krbů

Nabízím do kamen a krbů 10m těsnící šňůry. Tvar šňůry je hranatý a má rozměr 4x4mm a délku 10m. V nabídce na tesnenitexim. V případě zájmu o koupi  těsnění mi volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

107,-
Hradec Králové
25.12.
pondělí
Komín komplet sestava Komín komplet sestava

Nabízím komínovou sestavu pro stavbu kompletního komínu. Sestava obsahuje set dílců na stavbu komínu o vnitřním průměru 160mm a celkové délce 5m. V sestavě je vše co ke kompletní stavbě komínu potřebujete. Původní cena sestavy 16500,-. V nabídce na poctivykomin. V ..

10.300,-
Jičín
2.12.
sobota
Paletový vozík s možností vážení Paletový vozík s možností vážení

Prodám nepoužitý paletový vozík s integrovanou váhou. Ideální pro kontrolní mobilní vážení zboží s hmotností do 2000kg. Kvalitní ocelová konstrukce, OIML snímače a velký, dobře chráněný a dobře čitelný displej zaručují kvalitní a bezproblémové vážení.  V ..

24.079,-
Hradec Králové
27.11.
pondělí
Paletový vozík s váhou do 2000kg Paletový vozík s váhou do 2000kg

Nabízím paletový vozík se zabudovanou váhou, který je určený pro kontrolní mobilní vážení břemen s hmotností do 2.000kg. Kvalitní ocelová konstrukce, OIML snímače a velký, dobře chráněný a dobře čitelný displej zaručují kvalitní a bezproblémové vážení.  . V ..

24.079,-
Hradec Králové
1.11.
středa
Foto není k dispozici PRODÁM TRUBKOVÉ LEŠENÍ + STAVEBNÍ VRÁTEK

Cena dohodou. Osobní odběr - Znojmo. Trubky 4 m - 10 ks, 3 m - 4 ks, 2 m 14 ks + 30 žabek + spojky. Stavební vrátek - 380 V, tovární výroba / cca. 1985 / + stojna s plošinou na jedno kolečko - I.poschodí. Dotazy e -mailem

Cena dohodou
Znojmo
25.10.
středa
Elektrické otvírání vrat kompletní set Elektrické otvírání vrat kompletní set

Prodám celý set na dálkové elektrické otvírání dvoukřídlých vrat, garážových vrat apod. Vše nové, originál zabalené.  Dálkové ovladače (3ks), kompletní řídící jednotka, pohony na křídla vrat a příslušenství k montáži. K vidění na pohonnavrata. V případě ..

7.490,-
Nový Jičín
18.10.
středa
Dlažba Living Cenere  Dlažba Living Cenere 

Nabízím velice atraktivní designovou dlažbu v dekoru dřeva. Dlažba má rozměr 15cm x 100cm. Uvedená cena je za metr čtverečný. Dlažba je mrazuvzdorná a je ve II.jakosti. V nabídce na koupelny-dlažba. V případě zájmu prosím jen o telefonický kontakt.

399,-
Jičín
23. 9.
sobota
Přírodní kámen na šlapáky Přírodní kámen na šlapáky

Nabízím ručně štípaný přírodní kámen, který je ideální pro využití na zahradě. Ať už jako dlažba nebo chodníčky (šlapáky). Kámen má sílu 35mm - 50mm. Velice hezká a zajímavá kresba. Cena je uvedena za 1 metr čtverečný. V nabídce na kamenyprirodni. V případě ..

570,-
Trutnov
18. 9.
pondělí
Regulátor tahu komína  Regulátor tahu komína 

Prodám vhodný doplněk pro regulaci tahu od kamen. Regulátor komínového tahu má průměr 150mm. Automaticky pracující zařízení pro přídavný vzduch podle normy. V nabídce na kominycz-eshop.  V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

1.093,-
Jičín
5. 5.
pátek
Foto není k dispozici PRODAM MICHACKU

PRODAM MICHACKU VELKOU, NA PODVOZKU,NA 5 KOLECEK.LEVNE.CENA 5000KC. TEL.728853030

Cena v textu
Prostějov
28. 3.
úterý
Foto není k dispozici Daruji zeminu za odvoz, Praha Východ cca. 20 Tater

Daruji zeminu za odvoz, Praha Východ, obec Březí u Říčan. Zemina je bez sutě a kamení, vhodná např. pro dorovnání pozemku. Orientační množství cca. 20 Tater

Daruji
Říčany
12. 2.
neděle
Foto není k dispozici Kácení stromů Břeclav , Rizikové kácení

Kácení stromů Břeclav a okolí. Ořez stromů Břeclav a okolí. Řezání stromů. Pro každou situaci vymyslíme vždy individuální řešení. Telefony zvedáme i o víkendu. , 702-351-234 , bobr.hlodavec(zav)seznam

23,-
Břeclav

Stránka: 1 2

Ostatní, stavba

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní, stavba.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní, stavba na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Ostatní, stavba
Nápověda - Podmínky - RSS