topivo- inzerce a bazar
Topivo

Dřevo na topení, brikety, palivové dřevo v naší inzerci topiva. Kupte si brikety nebo dřevo na topení


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Topivo

12. 3.
úterý
Prodej dřeva na topení Prodej dřeva na topení

Provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení. Hlavní města zásobená palivovým dřevem jsou tyto: Olomouc, Studénka, Přerov, Bruntál, Jeseník, Hranice, Hlučín, Zábřeh, Jívová, ..

Cena dohodou
Rožnov pod Radhoštěm
13. 9.
středa
Palivové štípané dřevo Palivové štípané dřevo

Provádíme: prodej palivového dřeva jak měkkého tak tvrdého, varianty prodeje jsou: štípané dřevo 20,33,50 cm, dále prodáváme metrovou kulatinu. Dřevo na topení rozvážíme svépomocí pomocí sklopky, kdy na kontejner uložíme až 6,2 PRM štípaného dřeva nebo kulatin, ..

10,-
Krnov
7. 9.
čtvrtek
Palivové štípané dřevo na topení . Palivové štípané dřevo na topení .

Prodej palivového dřeva, jak měkkého tak tvrdého, varianty prodeje jsou: štípané dřevo 20,33,50 cm, dále prodáváme metrovou kulatinu, prodej odkor, krbového dříví a dřeva na uzení. Bruntál, Krnov, Opava, Ostrava a okolí.

10,-
Ostrava
6. 9.
středa
Nabízím dřevo na topení              Nabízím dřevo na topení

Nabízím palivové dřevo pro všechny domácnosti po celém území Moravskoslezského kraje ve formě: metrových kulatin, štípané palivové dřevo na polínka ( 20, 25,33, 50 cm) ložené i sypané, prodej odkor a okor. Krbové dřevo: krbové dříví - buky, bříza. Měkké palivové ..

Cena dohodou
Bruntál
5. 9.
úterý
Prodej dřeva na topení              Prodej dřeva na topení

Prodej palivového dřeva ve formě štípaného dřeva a metrové kulatiny. Kontejnér tvrdé nebo měkké štípané, ložené, sypané. Prodej odkor na zátop. Palivové dřevo dodáváme v oblastech Opava, Krnov, Bruntál a okolí. ..

10,-
Krnov
29. 8.
úterý
Prodej palivového dřeva              Prodej palivového dřeva

Nabízíme prodej dřeva na topení ve formách: metrová kulatina, štípané dřevo (20, 25, 33 a 50cm) ve skládané i sypané variantě a to i v kombinaci tvrdé/měkké dřevo na jednom kontejneru. Palivové dřevo prodáváme nejčastěji po celých kontejnerech, kde objem kontejneru je 6,2 ..

10,-
Krnov
28. 8.
pondělí
Prodej dřeva na topení              Prodej dřeva na topení

Prodej palivového dřeva po celém území Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Dřevo dopravíme až k vám domů. Nabízíme prodej dřeva na topení, a to ať již tvrdého dřeva (například dub nebo buk), nebo případně měkkého dřeva (borovice nebo smrk). Prodej palivového dřeva ve ..

10,-
Krnov
29. 3.
středa
Brikety RUF od výrobce. Brikety RUF od výrobce.

- surovina - borovice nebo tvrdé dřevo. - balení v pytlích po 25 a 40 kg a v 1 tuně velkých pytlích. - brikety o hmotnosti 500 g každá Dodáváme po celé České republice. Více informací: ➡ khortr.eximtrade@gmail.com ☎WhatsApp/Viber/Telegram :+380633003393 ☎

245 €
Praha
9. 3.
čtvrtek
Pelety na topení A1 6mm Pelety na topení A1 6mm

Nabízím za akční cenu 6mm topné peletky vyrobené jen ze smrkových pilin. Vysoká výhřevnost. Určeno do peletových kamen. Pelety jsou paletově balené. Každá paleta má hmotnost 975kg. Baleno po 15kg v pytlích. Uvedená cena je za celou paletu. V případě zájmu je možné i více ..

8.700,-
Brno
28. 2.
úterý
Topné pelety 6mm paleta Topné pelety 6mm paleta

Prodám paletově balené 6mm topné peletky vyrobené jen z čistých smrkových pilin. Díky vysoké výhřevnosti jsou určené speciálně do peletových kamen. Pelety jsou paletově balené. Každá paleta má hmotnost 975kg. Baleno po 15kg v pytlích. Uvedená cena je za celou paletu. V ..

8.700,-
Brno
25. 2.
sobota
Smrkové topné peletky A1 6mm Smrkové topné peletky A1 6mm

Na paletě zablené po 15kg 6mm topné peletky vyrobené jen z čistých smrkových pilin. Díky vysoké výhřevnosti jsou určené speciálně do peletových kamen. Každá paleta má hmotnost 600kg. Uvedená cena je za celou paletu včetně dopravy. V případě zájmu je možné i více ..

5.700,-
Brno
30. 1.
pondělí
Palivo březová polena Palivo březová polena

Prodám plný vozík (rozměry 2×1,1 ×0,4m) celkem se jedná o 1,1 prostorového metru rovnaných syrových metrových březových polen. Do 10 km od Šumperka dovezu zdarma. Cena za celý vozík 1900 Kč.

1.900,-
Šumperk
30. 1.
pondělí
Palivové dřevo bříza Palivové dřevo bříza

Prodám plný vozík (rozměry 2×1,1 ×0,4m) celkem se jedná o 1,1 prostorového metru rovnaných syrových metrových březových polen. Do 10 km od Šumperka dovezu zdarma. Cena za celý vozík 1900 Kč.

1.900,-
Šumperk
28. 1.
sobota
Smrkové pelety na topení 6mm Smrkové pelety na topení 6mm

Eko 6mm peletky na topení, vyrobené jen ze smrkových pilin. Díky vysoké výhřevnosti jsou určené speciálně do peletových kamen. Pelety jsou paletově balené. Každá paleta má hmotnost 600kg. Uvedená cena je za celou paletu včetně dopravy. V případě zájmu je možné i více ..

8.900,-
Brno
22. 1.
neděle
Topné peletky 6mm smrkové Topné peletky 6mm smrkové

Nabízím 6mm topné peletky vyrobené jen z čistých smrkových pilin. Díky vysoké výhřevnosti jsou určené speciálně do peletových kamen. Pelety jsou paletově balené. Každá paleta má hmotnost 600kg. Uvedená cena je za celou paletu včetně dopravy. V případě zájmu je možné i ..

8.900,-
Brno

Stránka: 1 2 3

Topivo

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Topivo.
Pro změnu inzertní rubriky z Topivo na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Topivo
Nápověda - Podmínky - RSS