rostliny- inzerce a bazar
Rostliny

Rostliny, pokojové rostliny, vše na prodej v naší zahradní inzerci


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Rostliny

Dnes
11:51
Hibiscus Moscheutos mix barev - semena Hibiscus Moscheutos mix barev - semena

Nabízíme k prodeji semena Hibiscus Moscheutos mix barev Hibiscus Moscheutos mix barev (ibišek bahenní) z čeledi slézovitých je nepřehlédnutelná dekorativní exoticky vyhlížející mokřadní trvalka odolná proti mrazu, kvetoucí od léta do pozdního podzimu velkými atraktivními ..

20,-
Prostějov
Dnes
11:49
Asimina Triloba - naklíčená semena Asimina Triloba - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Asimina Triloba Asimina Triloba „Banán severu“ pocházející z východního pobřeží severní Ameriky je v našich klimatických podmínkách mrazuvzdorný opadavý strom snášející teploty až do –22°C, produkující velmi atraktivní ..

60,-
Prostějov
Dnes
11:48
Archontophoenix alexandrae - naklíčená semena Archontophoenix alexandrae - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Archontophoenix alexandrae Archontophoenix alexandrae „Ohnivá palma“ pocházející z Austrálie je nádherná, dekorativní, elegantní, poměrně rychle rostoucí, vysoká, štíhlá palma s hladkým zeleným až světlešedým kmen a zpeřenými až ..

25,-
Prostějov
Dnes
11:45
Washingtonia Robusta,sazenice Washingtonia Robusta,sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice Washingtonia robusta Washingtonia robusta je palma, která je původem z jihozápadu USA a severního Mexika. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky cca 20 metrů, kmen je ve tvaru sloní nohy, na vrcholku dosahuje průměru 25 cm a u země může ..

15,-
Prostějov
Dnes
11:43
Kotvičník zemní - semena Kotvičník zemní - semena

Nabízíme k prodeji semena Kotvičník zemní Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) - pocházející z Číny a Japonska je u nás volně jen vzácně rostoucí jednoletá plazivá bylina s četnými léčivými účinky, kvetoucí jasně žlutými kvítky. Její lodyhy jsou přitiskle ..

20,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Fuchsia Magellanica - semena Fuchsia Magellanica - semena

Nabízíme k prodeji semena Fuchsia Magellanica Mrazuvzdorná Fuchsia Magellanica – je spíše nižší, vzdušný, okrasný opadavý keř vzpřímeného vzrůstu s elegantně obloukovitými větvemi a tmavě zelenými vstřícnými, nebo přeslenitými podlouhlými listy, velice bohatě ..

20,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Washingtonia filifera - sazenice Washingtonia filifera - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice Washingtonia filifera Washingtonia filifera je nádherná robusní rychle rostoucí palma pocházející z polopouští Kalifornie v USA. Mohutný kmen je pokryt zbytky listů, které vytvářejí kryt. Vějířovité listy šedozelené barvy mají velmi dlouhé ..

20,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Jahodník Red Dream - Malinové jahody - semena Jahodník Red Dream - Malinové jahody - semena

Nabízíme k prodeji semena Jahodník Red Dream - Malinové jahody Jahodník Framberry Red Dream (Fragaria ´Red Dream´) – malinové jahody – nově vyšlechtěná netradiční rychlerostoucí odrůda jahod připomínající svojí výbornou bezkonkurenční chutí a silným aroma maliny. ..

25,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Akácie arabská - semena Akácie arabská - semena

Nabízíme k prodeji semena Akácie arabská Akácie arabská (Vachellia nilotica) roste na většině území Afriky, Arábie a jižní Asie až po Barmu v savanách a polosuchých buší s mírnými srážkami jako vysoký listnatý strom. Býložravci, v Africe zejména žirafy spásají listy a ..

10,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
CHamaerops Humilis - naklíčená semena CHamaerops Humilis - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena CHamaerops Humilis CHamaerops Humilis neboli „Žumara nízká“ je mrazuvzdorná okrasná palma menšího vzrůstu, určená zvláště pro přímou výsadbu. Od mládí vytváří každoročně nové přírůstky (nové kmínky) a působí tak ..

21,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Hibiscus Syriacus L - semena Hibiscus Syriacus L - semena

Nabízíme k prodeji semena Hibiscus Syriacus L - Ibišek syrský fialový Hibiscus Syriacus L. (Ibišek syrský) je fialový, exoticky působící okrasný opadavý a bohatě větvený keř z čeledi slézovitých, pocházející z východní Asie. Kvete v létě nádhernými velkými květy ..

18,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Yucca Whippleije - semena Yucca Whippleije - semena

Nabízíme k prodeji semena Yucca Whippleije Yucca whippleije vytrvalá rostlina vzdáleně připomínající palmy, původem je z jižní Kalifornie. Listy jsou modrošedo zelené mečovité, tuhé, na okraji jemně zubaté a na vrcholu špičaté. Dorůstají do délky 20 – 90 cm a široké ..

20,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Eccremocarpus Scaber Mix barev - semena Eccremocarpus Scaber Mix barev - semena

Nabízíme k prodeji semena Eccremocarpus Scaber Mix barev - Úponatka Eccremocarpus Scaber mix barev - „Úponatka“ původně pocházející z Jižní Ameriky je exoticky vyhlížející rychlerostoucí stálezelená liána s úponky, dorůstající ve své domovině délky 5 m, porostlá ..

18,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Clitoria Ternatea - semena Clitoria Ternatea - semena

Nabízíme k prodeji semena Clitoria Ternatea Clitoria Ternatea – rychle rostoucí popínavá tropická vytrvalá bylina z čeledi bobovitých, pocházející z jižní a jihovýchodní Asie. V našich podmínkách není mrazuvzdorná, lze ji tedy celoročně pěstovat jako pokojovou rostlinu, ..

25,-
Prostějov
10. 6.
čtvrtek
Kaktus Astrophytum capricorne - semena Kaktus Astrophytum capricorne - semena

Nabízíme k prodeji semena Kaktus Astrophytum capricorne Kaktus Astrophytum capricorne je znám ze státu Nuevo León a Coahuila, v poušti Chihuahuan, které leží v severovýchodní části Mexika. Všechny formy a variety tohoto druhu rostou na vápencových kopcích v nadmořské výšce ..

18,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...43

Rostliny

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Rostliny.
Pro změnu inzertní rubriky z Rostliny na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Rostliny
Nápověda - Podmínky - RSS