bazen- inzerce a bazar
Bazény

Bazény - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Bazény

24. 6.
sobota
Písková filtrace s bazénem Písková filtrace s bazénem

Prodám pískovou filtraci. Kapacita nádrže na písek je 13,6 kg, průtok vody je 4,54 m3/hod. Komplet i s čerpadlem. V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

2.799,-
Jičín
18. 6.
neděle
Zahradní bazén 3,6m Zahradní bazén 3,6m

Prodám nepoužitý pevný nadzemní bazén. Ještě nevybalený. Pevné stěny tvoří kombinace plech s fólií. Výška bazénu 91cm. Perfektní letní koupání na Vaši zahradu. V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

4.990,-
Jičín
10. 6.
sobota
Bazén na zahradu s filtrací Bazén na zahradu s filtrací

Nabízím nový nafukovací bazén od firmy Hecht o průměru 3m. Ještě nevybalený. Součástí bazénu je i kartušová filtrace. Hloubka bazénu 76cm.  V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

1.299,-
Jičín
27. 5.
sobota
Nafukovací bazén Hecht Nafukovací bazén Hecht

Nabízím nový velký nafukovací prstencový bazén. Ještě nevybalený. Průměr 3,6m a hloubka bazénu 90cm.  V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

1.599,-
Jičín
19. 5.
pátek
Nafukovací bazén s filtrací Nafukovací bazén s filtrací

Nabízím nový nafukovací bazén od firmy Hecht. Ještě nevybalený. Součástí bazénu je i kartušová filtrace. Hloubka bazénu 76cm.  V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

1.299,-
Jičín
25. 3.
sobota
Foto není k dispozici Bazén sklolaminat nove

Bazén do země sklolaminát nove

Cena dohodou
Kolín
31. 1.
úterý
Foto není k dispozici Prodám bazén Intex

Prodám bazén zn.Intex. Minulý rok koupený. 4,57 x 1,22, plachta + pevná konstrukce s tyčemi. Nepoškozený.Poř. cena 10000Kč.Je k tomu kartušová filtrace, ale je potřeba silnější.Důvod prodeje - nevyužití.Pište spíše email nebo sms.Děkuji

4.500,-
Bučovice

Stránka: 1

Bazény

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Bazény.
Pro změnu inzertní rubriky z Bazény na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Bazény
Nápověda - Podmínky - RSS