rostliny- inzerce a bazar
Rostliny

Rostliny, pokojové rostliny, vše na prodej v naší zahradní inzerci


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Rostliny

27.10.
pátek
AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský

Prodáváme velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 13Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 12Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

13,-
Semily
19.10.
čtvrtek
Prodej nové plodiny fazolí Prodej nové plodiny fazolí

Prodáváme velkoobchodně fazole z Ukrajiny. Sortiment společnosti Beans Natur Product zahrnuje více než dvacet odrůd fazolí. Garantujeme vysokou kvalitu výrobků. Poskytujeme průvodní dokumenty. Volání! +48889251641 (telefon, whatsapp, telegram) +380977799130 (telefon, whatsapp, ..

Cena dohodou
Praha
27. 9.
středa
10 x Řízky vrba kroucená (Salix erythroflexuosa) 10 x Řízky vrba kroucená (Salix erythroflexuosa)

Délka řízků 20 cm, síla minimálně 1 cm. Balení obsahuje 10 ks Vrba kroucená (Salix erythroflexuosa) je středně velký keř až strom, který je původem z Argentiny. Dorůstá do výšky 4 - 5 metrů. Vrba má rozložitou a nepravidelnou korunu, větve jsou široce převislé, ..

30,-
Hodonín
27. 9.
středa
Foto není k dispozici 1 x naklíčené semeno Cycas Revoluta

Balení obsahuje 1 naklíčené semeno Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů, je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s nízkým dekorativním ..

36,-
Benešov
27. 9.
středa
Sazenice Sabal minor - první list Sazenice Sabal minor - první list

Balení obsahuje 1 sazenici s prvním listem Sabal minor - původní výskyt USA - severní Karolína. Tuto palmu řadíme mezi nejodolnější druhy palem co do mrazuvzdornosti, která se pohybuje v rozmezí -17 až -20 °C. Sabal minor je zakrslá palma, většinou přízemní kmen bývá pod ..

30,-
Pardubice
27. 9.
středa
Sazenice Strelitzia reginae vel. cca 8-10 cm Sazenice Strelitzia reginae vel. cca 8-10 cm

Balení obsahuje 1 sazenici o velikosti cca 8-10 Strelitzia - Královská květina je exoticky působící, okrasná, vytrvalá bylina se zvláště nádhernými květy a velkými, oválnými, přibližně 40 cm dlouhými, tmavě zelenými, kožovitými listy na 60 cm dlouhém řapíku, ..

35,-
České Budějovice
27. 9.
středa
Sazenice Passiflora edulis - mučenka jedlá Sazenice Passiflora edulis - mučenka jedlá

Balení obsahuje 1 ks sazenice, vel. cca 20-30 cm Passiflora edulis (mučenka jedlá) původem tropická víceletá stálezelená liána z Jižní Ameriky, pěstovaná v našich podmínkách jako okrasná, exoticky působící pokojová rostlina s dřevnatějící řídce větvenou lodyhou, sytě ..

46,-
Hradec Králové
27. 9.
středa
Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský

Balení obsahuje 1 sazenici první list, velikost cca 10 cm Cycas Revoluta (cykas japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s ..

53,-
Ústí nad Labem
27. 9.
středa
10 x sazenice čajovník čínský - zvýhodněná nabídka 10 x sazenice čajovník čínský - zvýhodněná nabídka

Balení obsahuje 10 sazenic o velikosti cca 10-15 cm Čajovník Čínský (Camellia sinensis) je stálezelená, kulturní, listem i květem velmi dekorativní rostlina, pocházející původně z jihovýchodní Asie. Listy čajovníku jsou různě velké, tuhé, kožovité, kopinaté, v mládí po ..

390,-
Olomouc
27. 9.
středa
10 ks Sazenice Adenium Obesum vel. 4-5 cm 10 ks Sazenice Adenium Obesum vel. 4-5 cm

Sazenice jsou pěstované z barevného mixu semen, barvy a tvary květů jsou různé. Balení obsahuje 10 sazenic velikosti 4-5. cm. Adenium Obesum (Adenium ztloustlé) - mix barev je krytosemenná sukulentní rostlina z čeledi toješťovitých (Apocynaceae), blízce příbuzná jihoevropskému ..

330,-
Liberec
27. 9.
středa
Sazenice Agave durangensis velikost růžice 3 -5cm Sazenice Agave durangensis velikost růžice 3 -5cm

Balení jeden kus sazenice, velikost růžice 3-5 cm Tento druh pochází z Mexika. Vyskytuje se na roztroušených místech v nadmořských výškách nad 1500 metrů nad mořem v pohoří Sierra Madre Occidentale v Durangu. Agave durangensis je sukulentní rostlina, která tvoří velké růžice ..

35,-
Plzeň
27. 9.
středa
Sazenice Agave macroacantha velikost růžice 3-5cm Sazenice Agave macroacantha velikost růžice 3-5cm

Balení obsahuje jeden kus sazenice, velikost růžice 3-5 cm Agave macroacantha roste v Mexickém státě Oaxaca a také ve státě Pueblo poblíž města Tehuacan. Odnožující rostlina tvořící shluky vytváří symetrické otevřené růžice, které jsou buď přisedlé nebo na velmi ..

35,-
Ostrava
27. 9.
středa
Sazenice Beaucarnea guatemalensis - sloní noha Sazenice Beaucarnea guatemalensis - sloní noha

Balení obsahuje 1 sazenici, velikost růžice cca 5 - 8 cm. Beaucarnea guatemalensis (sloní noha – nolina) je rychle rostoucí, původem subtropická okrasná rostlina z polopouští Guatemaly. Je typická svým hladkým, dole se rozšiřujícím kmenem ve tvaru sloní nohy, z jehož středu ..

40,-
Brno
27. 9.
středa
Sazenice Brugmansia Daydreams - Andělská trumpeta Sazenice Brugmansia Daydreams - Andělská trumpeta

Balení obsahuje 1 ks sazenice o velikosti cca 15 - 20 cm Brugmansia Daydreams – je odolný okrasný keř s nádhernými, velkými, sladce vonícími květy, který se původně vyskytuje v jihovýchodní Brazílii. V našich podmínkách se pěstuje jako přenosná okrasná rostlina, která ..

120,-
Praha
25. 9.
pondělí
Sazenice Cycas Revoluta Sazenice Cycas Revoluta

Nabízíme k prodeji sazenice Cycas Revoluta Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s nízkým ..

53,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...58

Rostliny

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Rostliny.
Pro změnu inzertní rubriky z Rostliny na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Rostliny
Nápověda - Podmínky - RSS