rostliny- inzerce a bazar
Rostliny

Rostliny, pokojové rostliny, vše na prodej v naší zahradní inzerci


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Rostliny

27. 6.
pondělí
Prodej fazole Prodej fazole

Prodej fazolí pěstovaných na ukrajinských polích. Bins Natur Product je společnost, která se specializuje na pěstování luštěnin. Více než dvacet odrůd kvalitních fazolí. Průvodní doklady. Zavolejte, podrobnosti probereme osobně (telefon, Viber, Telegram, ..

Cena dohodou
Praha
25. 6.
sobota
Foto není k dispozici Zamioculcas

Nadherna rostlina velky vzrůst, dekorativní hodici,, se do každého interieru, zdobí bytové prostory čistí vzduch,, k odběru kusy různých velikosti, krasne zdravé leskle listy, vysoké stvoly, nenáročná, zaliti mírne, občas prihnojit tekutý hnojivem, předání osobně, cena ..

Cena dohodou
Hradec Králové
25. 6.
sobota
Foto není k dispozici Pokojové kvetiny

Nabízím velky sortiment pokojovek nejvíce zamioculcas, od nejmenších rostlin po. Veliké kusy, slechtene druhy rostliny , silne stvoly, bohaté velke listy listy, velmi leskle. Cena dohodou levne

Cena dohodou
Hradec Králové
25. 5.
středa
Sazenice Hibiscus Syriacus - Ibišek syrský fialový Sazenice Hibiscus Syriacus - Ibišek syrský fialový

Sazenice o velikosti 20 - 30 cm Hibiscus Syriacus L. (Ibišek syrský) je fialový, exoticky působící okrasný opadavý a bohatě větvený keř z čeledi slézovitých, pocházející z východní Asie. Kvete v létě nádhernými velkými květy vyrůstajícími z paždí listů, které jsou ..

35,-
Liberec
25. 5.
středa
Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina Sazenice Šáchor jedlý - chutná superpotravina

Balení obsahuje 1 sazenici o velikosti 15 - 20 cm Šáchor jedlý (Cyperus esculentus), někdy také zelenošáchor, chufa, gomi, či lidově tygří ořech anebo zemní mandle je velmi zdravá a navíc chutná rostlina. Pochází z Afriky a zmínky o této pozoruhodné rostlině nacházíme již ..

35,-
Blansko
25. 5.
středa
Eucalyptus sideroxylon Fawcett's Pink - Blahoviční Eucalyptus sideroxylon Fawcett's Pink - Blahoviční

Balení obsahuje 20 semen Eucalyptus sideroxylon Fawcett's Pink (blahovičník) je nádherný okrasný australský strom vyskytující se na východě Austrálie. Patří k jednomu ze tří druhů stromů, které produkují velmi vyhledávané, odolné, tmavě červené dřevo s propletenou kresbou ..

20,-
České Budějovice
25. 5.
středa
Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský

Balení obsahuje 1 sazenici první list, velikost cca 10 cm Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s ..

54,-
Liberec
25. 5.
středa
Dýně velkoplodá Bambino Dýně velkoplodá Bambino

Balení obsahuje 7 semen Dýně velkoplodá Bambino (Cucurbita maxima) je vysoce plodivá odrůda vyznačující se velkými chutnými plody, které se dají skladovat až několik měsíců bez výraznější změny v chuti. Tato silná jednoletá plazivá rostlina s širokými listy má žluté ..

25,-
Ústí nad Labem
25. 5.
středa
Sazenice chilli Patio Fire Sazenice chilli Patio Fire

Chilli paprička Patio Fire (Capsicum annuum) je trpasličí druh, který je možný pěstovat v květináčích na terase, balkonu a na parapetu. Tvar je kuželovitý, rovný nebo také zakřivený, zužující se do špičky, asi 7 – 10 cm dlouhý a 1 cm široký. Lusk je tenkostěnný, ..

45,-
Brno
25. 5.
středa
Sazenice chilli Numex Vaquero Jalapeňo Sazenice chilli Numex Vaquero Jalapeňo

Chilli paprička Numex Vaquero Jalapeňo (Capsicum annuum) byla vytvořena v rámci šlechtitelského projektu, který začal v roce 1995 na univerzitě New Mexico State University (USA, stát Nové Mexiko, město Las Cruces) ve výzkumném ústavu Chile Pepper Institute. Křížení bylo provedeno ..

45,-
Praha
25. 5.
středa
Sazenice chilli Naranga Sazenice chilli Naranga

Chilli paprička Naranga (Capsicum baccatum) je neobvyklá a méně známá odrůda pocházející z Peru, která se velmi snadno pěstuje takřka v každém klimatu a má dobrou výtěžnost. Rostlina je vysokého rozložitého vzrůstu, má zelený stonek i zelené kopinaté listy a bílé květy ..

45,-
Pardubice
25. 5.
středa
Sazenice chilli Cheiro Roxa Sazenice chilli Cheiro Roxa

Chilli paprička Cheiro Roxa (Capsicum chinense) je jedinečná okrasná rostlina s velice chutnými pálivými plody pocházející z Brazílie. Je možné ji pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen okolo 70 – 100 cm a šířka koruny cca 50 cm. Zpočátku má rostlina ..

45,-
Olomouc
24. 5.
úterý
Sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm Sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm

Nabízíme k prodeji sazenice Adenium Obesum vel. 10-12 cm Adenium Obesum (Adenium ztloustlé) - mix barev je krytosemenná sukulentní rostlina z čeledi toješťovitých (Apocynaceae), blízce příbuzná jihoevropskému oleandru. Pro krásné a bohaté květy v zářivých barvách a kvůli ..

67,-
Prostějov
24. 5.
úterý
Sazenice Palma Dypsis decaryi Sazenice Palma Dypsis decaryi

Nabízíme k prodeji sazenice Palma Dypsis decaryi Dypsis decaryi je jedna z nejhezčích palem rostoucích na Madagaskaru. V původním prostředí v deštných pralesích na území národního parku Andohahela zbývá jen asi 1000 exemplářů. V kultivaci je však oblíbená. Říká se jí ..

55,-
Prostějov
24. 5.
úterý
Sazenice Cycas Zamia Floridana Sazenice Cycas Zamia Floridana

Nabízíme k prodeji sazenice Cycas Zamia Floridana Cykas Zamia floridana je nenáročná dekorativní krásná rostlina s velice tuhými a lesklými listy. V mládí je růst rostliny pomalý, s narůstajícím věkem rostliny se růst zrychluje. V poměrně krátké době narůstá rostlině ..

45,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...70

Rostliny

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Rostliny.
Pro změnu inzertní rubriky z Rostliny na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Rostliny
Nápověda - Podmínky - RSS