rostliny- inzerce a bazar
Rostliny

Rostliny, pokojové rostliny, vše na prodej v naší zahradní inzerci


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Rostliny

10.11.
čtvrtek
VÝPRODEJ: Kouzelný živý plot - Jilm sibiřský VÝPRODEJ: Kouzelný živý plot - Jilm sibiřský

IDEÁLNÍ čas na výsadbu - minimálně do konce listopadu! Nabízíme k prodeji velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za akční nejnižší cenu na trhu – pouze 11Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad ..

11,-
Semily
26.10.
středa
Podzimní VÝPRODEJ! Kouzelný plot - Jilm sibiřský Podzimní VÝPRODEJ! Kouzelný plot - Jilm sibiřský

Výsadba možná minimálně do konce listopadu! Nabízíme k prodeji velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za akční nejnižší cenu na trhu – pouze 11Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena ..

11,-
Semily
21.10.
pátek
Foto není k dispozici Ovocné stromky

Nabízíme ovocné stromky od českého výrobce (i starší odrůdy). Jabloně (Smiřické vzácné, Coxová Reneta, Rubín, Šampion a další. Švestky, Hrušně, Ryngle, Višně, Meruňky, Broskve, Nektarinky, Angrešt stromek, Rybíz stromek, Maliník, Aronie. Stálá nabídka okrasných ..

Cena v textu
Třinec
18.10.
úterý
AKCE Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský AKCE Kouzelný (zázračný) živý plot - Jilm sibiřský

Prodáváme velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 13Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 11Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

13,-
Semily
6.10.
čtvrtek
Foto není k dispozici Prodám aloe Vera, levně

Prodám aloe Vera, velikost 140 cm a šířka 80 cm

500,-
Hodonín
2.10.
neděle
Jilm sibiřský - rychlerostoucí živý plot Jilm sibiřský - rychlerostoucí živý plot

Nabízíme k výsadbě kontejnerovanou silnou sadbu jilmu sibiřského s uceleným kořenovým systémem. Sazenice zasíláme, nebo osobním odběrem. www.sekvoj.cz

45,-
Mladá Boleslav
30. 9.
pátek
Semena Rajče Juliet F1 Semena Rajče Juliet F1

Nabízíme k prodeji semena Rajče Juliet F1 Rajče Juliet F1 hybrid (Solanum lycopersicum) je tyčková (indeterminantní) raná hojně plodící odrůda cherry rajčátek, odolná proti praskání a vůči plísni, vyznačující se atraktivními lesklými červenými oválnými plody skvělé ..

38,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Semena Rajče Jubilee Semena Rajče Jubilee

Nabízíme k prodeji semena Rajče Jubilee Rajče Jubilee je tyčková (indeterminantní) odrůda steakového typu, vyznačující se velkými masitými plody jemné sladké chuti s malým počtem semen. Plody obsahují oproti jiným druhům menší množství kyselin. Protože se dobře krájejí ..

16,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Semena Rajče Indigo Apple Semena Rajče Indigo Apple

Nabízíme k prodeji semena Rajče Indigo Apple Rajče (Lycopersicon esculentum Mill) „Indigo Apple“ je netradiční raná tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčete. Plody se vyznačují oproti jiným odrůdám vyšším množstvím antioxidantů prospívajících lidskému zdraví. ..

26,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Semena Rajče Ildi Semena Rajče Ildi

Nabízíme k prodeji semena Rajče Ildi Rajče Ildi rybízové je tyčková (indeterminantní) raná až poloraná odrůda, vhodná jak pro rychlení, tak i v teplejších oblastech pro polní pěstování. Vyznačuje se pevnými šťavnatými plody s dobrou odolností proti praskání a ..

16,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Semena Rajče Chocolate sprinkles Semena Rajče Chocolate sprinkles

Nabízíme k prodeji semena Rajče Chocolate sprinkles Mírně podlouhlá cherry rajčátka mají unikátní tmavě červenou až čokoládovou barvu se zeleným proužkováním. Vyniká pravou rajčatovou chutí. Jedno z nejsladších rajčat s malým množstvím kyselinek, příjemné na skus. ..

24,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Rajče cherry RUBÍNEK - semena Rajče cherry RUBÍNEK - semena

Nabízíme k prodeji semena Rajče cherry RUBÍNEK Rajče Rubínek je keříčková (determinantní) raná odrůda cherry rajčete. Vyznačuje se zvláště velkou úrodností a jemnými velmi chutnými plody. Doba zrání je 70 – 75 dní. Plody jsou vhodné jak k přímé konzumaci, tak ..

16,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Semena Rajče divoké Semena Rajče divoké

Nabízíme k prodeji semena Rajče divoké „Divoké rajče“ (Solanum pimpinellifolium), netradiční velmi úrodná odrůda rajčat, získávající si mezi zahrádkáři stále větší oblibu, vyznačující se bujným růstem, nenáročná na pěstování, odolná vůči chorobám, kterou ..

17,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Sazenice Strelitzia Reginae Sazenice Strelitzia Reginae

Nabízíme k prodeji Sazenice Strelitzia Reginae Strelitzia - Královská květina je exoticky působící, okrasná, vytrvalá bylina se zvláště nádhernými květy a velkými, oválnými, přibližně 40 cm dlouhými, tmavě zelenými, kožovitými listy na 60 cm dlouhém řapíku, ..

50,-
Prostějov
30. 9.
pátek
Sazenice palma Chamaerops Humilis Sazenice palma Chamaerops Humilis

Nabízíme k prodeji sazenice palma Chamaerops Humilis Chamaerops Humilis neboli „Žumara nízká“ je mrazuvzdorná okrasná palma menšího vzrůstu, určená zvláště pro přímou výsadbu. Od mládí vytváří každoročně nové přírůstky (nové kmínky) a působí tak bohatým ..

40,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...42

Rostliny

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Rostliny.
Pro změnu inzertní rubriky z Rostliny na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Rostliny
Nápověda - Podmínky - RSS