Zahrada bazar - ostatní
Ostatní, zahrada

Ostatní, zahrada - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Zahradní bazar - ostatní

19. 3.
čtvrtek
Foto není k dispozici Prodej lesa

Prodám les - okres Pelhřimov (Senožaty) 1,7 hektaru. Napůl osázený, napůl stromy s kůrovcem. Cena dohodou. V případě zajmu mě prosím kontaktujte na uvedený tel.724 123 610

Cena dohodou
Pelhřimov
19. 3.
čtvrtek
Zahradní altány s montáží zdarma Zahradní altány s montáží zdarma

Altány, které mají nepochybně svůj charakter. Pokud nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou tyto stavby vytvořené právě pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně viditelná. Originální styl bude výbornou vizitkou Vaší zahrady ..

31.400,-
Beroun
9. 3.
pondělí
Foto není k dispozici Plachta na pergolu

Nabízíme zhotovení plachet na Vaši pergolu.Plachta se vyznačuje vysokou pevností a je zcela odolná proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručuje dobrou propustnost světla, je samozhasitelná a odolná proti UV záření i plísním.Konkrétní plachta je vyráběna pomocí ..

399,-
Mohelnice
6. 3.
pátek
Pařeniště z polykarbonátu pro jarní výsadbu Pařeniště z polykarbonátu pro jarní výsadbu

Perfektně provedené pařeniště od firmy Juwell. Použitý polykarbonát síly 4 mm se silným UV filtrem, které poskytuje výbornou tepelnou izolaci a ideální světelné podmínky. Rozměr 120 x 100cm a výška 50cm. Nové, originál zabalené. V nabídce na naradinazahradu. V případě ..

2.990,-
Jičín
25. 2.
úterý
Údržba zahrad a pozemků Údržba zahrad a pozemků

Nabízím: - sekání trávy, trávníků a zarostlých ploch - stříhání a úprava živých plotů všeho druhu - kácení stromů jakékoliv velikosti - a jiné (po domluvě) - cena též po domluvě Vše rychle a levně!

Cena dohodou
Příbram
24. 2.
pondělí
Dřevěné kompostéry Dřevěné kompostéry

Nabízíme masivní dřevěné kompostéry na výrobu hnojiva na zahradu. Jsme přední výrobci dřevěných kompostérů, které vás efektivně na zahrádce zbaví biologického odpadu, posekané trávy a zbytků různého jídla, se kterým jste si doposud na své zahradě nevěděli ..

Cena dohodou
Praha
29. 1.
středa
Foto není k dispozici Nádrž na vodu 1000l - IBC kontejner

Prodám plastové nádrže na 1000litrů, IBC kontejner, na celo plastové paletě či kovové, viz foto , s vypouštěcím ventilem a s napouštěcím otvorem shora o průměru 15 - 23cm. váha celé nádrže je cca 55kg.Vhodná na zahradu, na dešťovou vodu . Rozměr 100x120x120cm , nádrže ..

2.000,-
Liberec
9. 1.
čtvrtek
Secí stroj nebo plečka Secí stroj nebo plečka

Secí stroj se skládá z: kartáč nabírání semen z krabice nastavitelná botka řetěz, který pohání secí stroj Použití speciální konstrukce secího stroje zabraňuje poškození semen. Masivní rukojeti umožňují dobré vedení nástroje. Secí stroj poskytuje možnost ..

1.700,-
Lysá nad Labem
9. 1.
čtvrtek
Kleště na dřevo/kulatinu Kleště na dřevo/kulatinu

Klešte jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Různé šířky: 500mm cena 2000,- sila mat. 1 cm 600mm cena 2300,- sila mat. 1,2 cm 700mm cena 2800,- sila mat. 1,5 cm 800mm cena 3800,- sila mat. 2 cm

2.300,-
Lysá nad Labem
26.11.
úterý
Prodám Vlaešské ořechy v BIO kvalitě Prodám Vlaešské ořechy v BIO kvalitě

Vlašské ořechy papíráky,velmi dobře usušené a uskladněné z loňského roku. Chuťově k nerozeznání od letošní sklizně. Pouze se dá předpokládat o něco málo větší procento odpadu, než u čerstvých. Bez chemického ošetření a hnojení stromů. Za symbolickou cenu 29,- ..

29,-
Náchod
23.11.
sobota
Foto není k dispozici Prodám borovicové šišky

Prodám borovicové šišky. 50 ks za 100,- Kč.

Cena v textu
Pardubice
5.11.
úterý
Altány pro Vaši zahradu Altány pro Vaši zahradu

Zahradní altány, které mají nepochybně osobitý charakter. Pokud nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou tyto zahradní altány určené právě pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně viditelná. Jedinečný design bude skvělou vizitkou ..

31.400,-
Pardubice
31.10.
čtvrtek
Foto není k dispozici Prodám merunkovici

Prodám levně cistou merunkovici. Jedná se o 10 litrů.1litr za 320 kč. Zajemci se ozvěte na tel.737 739 002

3.200,-
Uherské Hradiště
11. 9.
středa
Habr obecný - kvalitní sazenice do živého plotu Habr obecný - kvalitní sazenice do živého plotu

Nabízíme prostokořennou sadbu habru obecného o výškách od 30cm-100cm. Sadební materiál zasíláme dopravní službou, nebo můžete osobně odebrat. http://www.sekvoj.cz

10,-
Mladá Boleslav
3. 9.
úterý
Zahradní altány s montáží zdarma Zahradní altány s montáží zdarma

Zahradní altány, které mají nepochybně vlastní charakter. V případě, že nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou tyto altány vytvořené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně patrná. Originální styl bude ..

31.400,-
Ústí nad Labem

Stránka: 1 2 3 4 5

Ostatní, zahrada

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní, zahrada.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní, zahrada na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Zahrada bazar - ostatní
Nápověda - Podmínky - RSS