Zahrada bazar - ostatní
Ostatní, zahrada

Ostatní, zahrada - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Zahradní bazar - ostatní

Dnes
16:20
Čtyřdílný hliníkový žebřík 4x4 s podlážkou Čtyřdílný hliníkový žebřík 4x4 s podlážkou

Kvalitní, úplně nový multifunkční hliníkový žebřík. Skvěle se hodí pro profesionální použití, ale je optimálním pomocníkem pro použití v domácnostech, dílnách nebo na zahradě. Nosnost 150kg. Včetně 2ks podlážek. Maximální délka žebříku je 473 cm V nabídce na ..

4.490,-
Hradec Králové
2. 2.
čtvrtek
Prodám IBC nádrže Prodám IBC nádrže

Prodám jednoupoužité IBC kontejnery o obsahu 1000L. Jsou téměř nové naprosto nepoškozené. Bez problémů možno použít na zahradě jako zavlažovací nádoby na vodu. Po dohodě mohu případně přivézt na vaši adresu. V případě zájmu mohu nabídnout celou škálu komponentů k ..

2.500,-
Mikulov
20. 1.
pátek
Prodám domácí nakládaný květák Prodám domácí nakládaný květák

Zabýváme se nakládáním květáku ve sladkokyselém nálevu do sklenic o obsahu 0,72L. Vyrábíme několik verzí, např. Klasik, S feferony, S česnekem, S křenem, S chilli, Se zeleným pepřem... Cena jedné zavařeniny je jednotná 69,-Kč. Po dohodě jsme schopni zaslat na adresu ..

69,-
Mikulov
15. 1.
neděle
Multifunkční hliníkový žebřík 4x4 473 cm s podlážk Multifunkční hliníkový žebřík 4x4 473 cm s podlážk

Kvalitní, úplně nový multifunkční hliníkový žebřík. Skvěle se hodí pro profesionální použití, ale je optimálním pomocníkem pro použití v domácnostech, dílnách nebo na zahradě. Nosnost 150kg. Včetně 2ks podlážek.  Maximální délka žebříku je 473 cm V nabídce na ..

3.990,-
Hradec Králové
22.12.
čtvrtek
Zahradní altány - montáž zdarma Zahradní altány - montáž zdarma

Zahradní stavby, jenž mají nepochybně osobitý charakter. Pakliže nejste příznivci kompromisů či zastírání, pak jsou tyto zahradní altány ideální právě pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně zjevná. Originální design bude ..

31.400,-
Chrudim
3.12.
sobota
Zahradní altány - montáž zdarma Zahradní altány - montáž zdarma

Stavby, jenž mají nepochybně vlastní charakter. Jestli nemáte rádi kompromisy či zastírání, pak jsou právě tyto zahradní altány vytvořené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně viditelná. Originální styl bude skvělou vizitkou ..

31.400,-
Domažlice
1.12.
čtvrtek
Ořechy Ořechy

Prodám čerstvé loupané vlašské ořechy, vakuově balené, aby dlouho vydržely. Cca 10kg, 1kg/250Kč

250,-
Nymburk
19.11.
sobota
Zahradní altány pro celou ČR Zahradní altány pro celou ČR

Altány, které mají nepochybně osobitý charakter. Jestli nejste příznivci kompromisů či zastírání, pak jsou právě tyto zahradní altány vytvořené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně patrná. Originální styl bude skvělou ..

31.400,-
Brno
10.11.
čtvrtek
Velkoobchod fazolí z ukrajinských polí Velkoobchod fazolí z ukrajinských polí

Společnost Bins Natur Product prodává fazole ve velkém. Velký sortiment (více než 20 druhů) a vysoká kvalita. Zajistíme všechny potřebné dokumenty. Volejte (telefon, whatsapp, viber, telegram) +380966468985 Roman https://bnp.in.ua/ office@bnp.in.ua

Cena dohodou
Praha
29.10.
sobota
Hliníkový žebřík 473 cm s podlážkou Hliníkový žebřík 473 cm s podlážkou

Nabízím 4m dlouhý hliníkový žebřík, který najde v domácnosti i ve firmě mnoho využití. Kvalita žebříku odpovídá profesionálnímu použití, ale je optimálním pomocníkem pro použití v domácnostech, dílnách nebo na zahradě. Nosnost 150kg. Včetně 2ks podlážek.  ..

3.490,-
Hradec Králové
23.10.
neděle
Hliníkový žebřík 4x4 473 cm s podlážk Hliníkový žebřík 4x4 473 cm s podlážk

Kvalitní, úplně nový multifunkční hliníkový žebřík. Skvěle se hodí pro profesionální použití, ale je optimálním pomocníkem pro použití v domácnostech, dílnách nebo na zahradě. Nosnost 150kg. Včetně 2ks podlážek.  Maximální délka žebříku je 473 cm V nabídce na ..

3.490,-
Hradec Králové
20.10.
čtvrtek
NABÍDKA PODZIMNÍCH JABLÍČEK NABÍDKA PODZIMNÍCH JABLÍČEK

NABÍZÍM DOMÁCÍ JABLÍČKA Z VLASTNÍ ZAHRADY. MĚL JSEM BOHATOU ÚRODU. JABLÍČKA JSOU VELMI CHUTNÁ A ŠŤAVNATÁ, PLNÁ VITAMÍNŮ. VHODNÁ JAK PRO DĚTI, TAK I PRO CELOU RODINU. MŮŽETE OCHUTNAT A VYBRAT SI SAMI. CENA 22 - 26 Kč/kg

Cena v textu
Šumperk
30. 9.
pátek
Foto není k dispozici Demižony

Prodám soubor použitých demižonů: 9 ks á 40-50 l 1 ks á 30 l 3 ks á 20 l 2 ks á 10 l

5.000,-
Kyjov
3. 9.
sobota
Altány na Vaši zahradu Altány na Vaši zahradu

Altány, jenž mají nepochybně svůj charakter. Pokud nemáte rádi kompromisy či zastírání, pak jsou právě tyto zahradní altány ideální přímo pro Vás. Statná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně viditelná. Exkluzivní design bude výbornou vizitkou ..

31.400,-
Opava
20. 8.
sobota
Altány pro Vaši zahradu - celá ČR Altány pro Vaši zahradu - celá ČR

Altány, jenž mají nepochybně osobitý charakter. V případě, že nejste příznivci kompromisů či zastírání, pak jsou právě tyto altány vytvořené přímo pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně zjevná. Jedinečný design bude skvělou ..

31.400,-
Mělník

Stránka: 1 2 3 4

Ostatní, zahrada

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní, zahrada.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní, zahrada na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Zahrada bazar - ostatní
Nápověda - Podmínky - RSS