koberce- inzerce a bazar
Podlahy, koberce

Podlahy, koberce - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Podlahy, koberce

19.12.
sobota
Anhydritové a cementové podlahy, topení, izolace Anhydritové a cementové podlahy, topení, izolace

Provádíme realizace anhydritových a cementových litých podlah, podlahového topení elektrického i vodního včetně izolací po celé ČR. Anhydritové podlahy představují technicky vyspělou generaci podlahové hmoty pro vnitřní použití a jsou nejžádanější hrubou podlahou. Díky ..

Cena dohodou
Kolín
10. 3.
úterý
Realizace anhydritových podlah po celé ČR Realizace anhydritových podlah po celé ČR

Děláme po celé České republice realizace anhydritových podlah, cementových samonivelačních potěrů, pokládku izolací, separační vrstvy, montáž obvodové dilatace, montáž podlahového topení jak elektrického tak i vodního. Na trhu působíme již dlouho a našim klientům ..

Cena dohodou
Kolín
10.12.
úterý
Lité anhydritové podlahy Lité anhydritové podlahy

Lité anhydritové podlahy - betonová podkladní vrstva je vyhovující pro většinu finálních krytin. Díky tekutému stavu je litá anhydritová podlaha velmi pevná a odolná a je perfektní jako krycí vrstva pro podlahové topení. Realizace anhydritových podlah po celé ČR za výhodné ..

Cena dohodou
Plzeň
24. 9.
úterý
Anhydritové a cementové lité podlahy Anhydritové a cementové lité podlahy

Provádíme realizace anhydritových, cementových litých podlah, podlahového topení včetně izolací po celé ČR. Anhydritové podlahy představují technicky vyspělou generaci podlahové hmoty pro vnitřní použití a jsou nejžádanější hrubou podlahou. Díky svým vlastnostem se ..

Cena dohodou
Praha

Stránka: 1

Podlahy, koberce

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Podlahy, koberce.
Pro změnu inzertní rubriky z Podlahy, koberce na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Podlahy, koberce
Nápověda - Podmínky - RSS