Kamna, kotle, topení
Topení, kamna

Kamna na dřevo, kamna na olej, inzerce a bazar kotlů v naší inzerci kamen. Kupte si kachlová kamna, kamna na dřevo


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Kamna, kamna na dřevo

16. 9.
sobota
Luxusní krbová kamna Elyps  Luxusní krbová kamna Elyps 

Nabízím zcela nová luxusní stylová krbová kamna od španělského výrobce Estufas Panadero Denia. Výkon 7,8kW. Kamna mají špičkové hodnocením Flamme Verte. Splňují německou emisní vyhlášku Blm Sch V2. Rozměry kamen: 882/780/451mm. Panoramatický pohled na oheň. K nahlédnutí ..

46.328,-
Jičín
6. 9.
středa
Kamna Denia Vega 8kW Kamna Denia Vega 8kW

Prodám zcela nová nádherná stylová kamna od španělského výrobce Estufas Panadero Denia. Kamna s nejvyšším možným hodnocením Flamme Verte. Splňují německou emisní vyhlášku Blm Sch V2. Rozměry kamen: 1050/500/445mm. Panoramatický pohled na oheň. K nahlédnutí na ..

39.030,-
Jičín
3. 9.
neděle
Foto není k dispozici Šporák

Prodám sporák na tuhá paliva, dobrý stav, málo používaný. Valašské Klobouky, cena 5 000,-Kč

5.000,-
Zábřeh
1. 9.
pátek
TURBOKAMNA-kamna ktrá hned hřejí. Výkon až 16kW TURBOKAMNA-kamna ktrá hned hřejí. Výkon až 16kW

Kvalitní, zákazníky prověřená, velice výkonná kamna ze Španělska. Díky unikátnímu, zabudovanému TURBO systému se dokáží v co nejkratší době rozpálit po celém povrchu a vydat obrovské teplo. Spálíte v nich veškerou dřevní hmotu i horší kvality. Mohou se nakládat i ..

5.200,-
Sušice
3. 8.
čtvrtek
Pojistný ventil k ÚT - 1 coul. Pojistný ventil k ÚT - 1 coul.

Prodám tento pojistný topenářský ventil alespoň za 200 Kč. Je starší, ale nepoužitý. Podívejte se i na ostatní moje inzeráty.

200,-
Orlová
19. 5.
pátek
Přestavbova sada PROSAT – 4 emisni třida na kotle Přestavbova sada PROSAT – 4 emisni třida na kotle

4 EMISNI TŘIDA! DOPRAVA ZDARMA! PLATBA NA DOBIRKU! VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR ! Tisíce Spokojených Zákazníků! Palivo - černé uhlí ořech 2 - hnědé uhlí ořech 2 - uhelná směs - pelety Komponenty přestavbové sady: - šnekový podavač – litinový - výkonný ..

21.350,-
Bohumín
19. 5.
pátek
Foto není k dispozici Automaticky kotel PROSAT 20, 24, 34, 46 kW

DOPRAVA ZDARMA! PLATBA NA DOBIRKU! ZARUKA 5 LET! SERVIS PO CELE ČR! Palivo: - černé uhli - hnědé uhli - kusové dřevo Výhody kotle: - Plně automaticky provoz - Nouzový litinový rošt který umožňuje ruční topeni - Kotlový plech o tloušťce 6mm - 5 let záruky na ..

32.500,-
Bohumín
23. 4.
neděle
Krbová kamna Krbová kamna

Prodám interiérové kamna Verner 6.0

23.700,-
Brno
23. 4.
neděle
Automatický kotel Automatický kotel

Prodám automatický kotel. Možnost kotlíkové dotace

Cena dohodou
Brno
17. 3.
pátek
Ohřívač vzduchu POWERHEAT Hot Air 20–230 kW Ohřívač vzduchu POWERHEAT Hot Air 20–230 kW

Ohřívače vzduchu POWERHEAT HOT AIR nacházejí celou řadu použití. Jsou vhodné na vytápění hal, garáží, sportovních zařízení, výrobních objektů, skleníků a vůbec všude tam, kde ekonomika provozu je až na prvním místě. Pojistná jednotka Honeywell FAN-LIMIT spolehlivě ..

45.900,-
Příbram
17. 3.
pátek
Hořák na vyjetý olej POWERHEAT Hořák na vyjetý olej POWERHEAT

Nabízíme hořák na použitý/vyjetý olej. Jste už unaveni z vysokých výdajů za topení? Chcete topit levně a navíc bez kouře, špíny a prachu? Pak je náš hořák na olejové vytápění přesně pro Vás! Hořáky na vyjetý olej POWERHEAT HEAVY a POWERHEAT SMART jsou plně ..

42.500,-
Příbram
17. 3.
pátek
Kotel na vyjetý olej POWERHEAT BOIL Kotel na vyjetý olej POWERHEAT BOIL

Kotle na olejové vytápění POWERHEAT BOIL jsou určené pro teplovodní vytápění objektů a ohřev teplé užitkové vody. Jsou konstruovány tak, aby bylo možné spalovat nejenom LTO (lehký topný olej), ale i různé druhy těžkých minerálních, popř. rostlinných olejů. Kotle na ..

35.900,-
Příbram
5. 3.
neděle
Krbová kamna Osaka Krbová kamna Osaka

Prodám moderní, designová krbová kamna s originálním vzhledem. Krásný prvek do Vašeho moderního bytu. Kamna mají výkon 10kW. Veliké topeniště. Samostatný primární a sekundární vzduch. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

24.890,-
Jičín
12. 2.
neděle
TURBOKAMNA  která hned zahřejí ! Výkon až 16kW TURBOKAMNA která hned zahřejí ! Výkon až 16kW

Kvalitní, osvědčená, zákazníky prověřená, velice výkonná kamna ze Španělska. Díky unikátnímu, zabudovanému TURBO systému se dokáží v co nejkratší době rozpálit po celém povrchu a vydat obrovské teplo. Spálíte v nich veškerou dřevní hmotu i horší kvality. Mohou se ..

5.200,-
Sušice
16.12.
pátek
Hořák na použité oleje Hořák na použité oleje

Pro všechny typy hořlavin 2 a 3 stupně. Spaluje vše a bez chyb. Bez dýmu, žádný zápach, žádný popel. Sežeňte olej a topíte zadarmo.

35.000,-
Litoměřice

Stránka: 1 2 3 4 5 ...16

Topení, kamna

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Topení, kamna.
Pro změnu inzertní rubriky z Topení, kamna na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, Kamna, kotle, topení
Nápověda - Podmínky - RSS