strom- inzerce a bazar
Stromy a keře

Stromy a keře - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Stromy a keře

13.12.
úterý
Jedle Korejská - Abies Koreana Balení obsahuje 20 Jedle Korejská - Abies Koreana Balení obsahuje 20

Jedle korejská (Abies Koreana) původně pocházející z Koreji je okrasný neopadavý jehličnatý strom velmi pěkného kuželovitého tvaru s hustou korunou, patřící k jedněm z nejoblíbenějších u nás. Vyznačuje se krátkými 1 – 2 cm dlouhými leslými jehlicemi, které jsou sytě ..

28,-
Blansko
10.10.
pondělí
Prodej vzrostlých dřevin Prodej vzrostlých dřevin

Nabízíme alejové listnaté stromy a jehličnany s dovozem po celé ČR. Okrasné stromy, ovocné stromy, vícekmeny - muchovníky, břízy, javory, duby, sakury, třešně, jabloně a mnohé další. Celou nabídku naleznete na webu www.dovoz-drevin.cz

4.900,-
Hradec Králové
24. 3.
čtvrtek
Foto není k dispozici Profesionální stříhání ovocných stromů

Nabízím profesionální stříhání a údržbu ovocných stromů v Pardubicích a okolí. Volejte +420 774394254

Cena dohodou
Pardubice
16. 3.
středa
Prodej vzrostlých dřevin - celá ČR Prodej vzrostlých dřevin - celá ČR

Prodáváme vzrostlé alejové stromy a vícekmeny. Okrasné i ovocné vzrostlé stromy - jabloně, třešně, javory, duby, sakury, jedle, muchovníky, břízy a spoustu dalších druhů. Velké vzrostlé stromy na zakázku. Odborně poradíme s výsadbou a následnou údržbou. Vyřizujeme dotace ..

Cena dohodou
Hradec Králové
15.11.
pondělí
Foto není k dispozici Pokácení stromů

Kdo pokácí 2 stromy na zahrádce v Plzni Na Mikulce a také odveze, jalovec a túji asi 3m vysoké. Stíní mi skleník. Problém je, že ta túje je hustě porostlá břečťanem a ten už mi leze i do skleníku. Nutno vidět. Je mi už 79let a už na to nestačím. Také prodám vzrostlé ..

Cena dohodou
Plzeň
4.11.
čtvrtek
Prodám zdravý kmen ořešáku Prodám zdravý kmen ořešáku

Prodám zdravý kmen ořešáku včetně dvou větví. Kmen obvod cca 215 cm, kmen v 1 m obvod cca 195 cm, kmen ve 2 m obvod cca 185 cm, kmen ve 3 m obvod cca 155 cm. Délka kmene zhruba 4 metry. Kmen průměr cca 78 cm. Podmínka vlastní doprava a vlastní naložení. Vhodné pro řezbáře i na ..

13.000,-
Příbram
19.10.
úterý
Foto není k dispozici Vlašské ořechy neloupané

Prodám vlašské ořechy neloupané z vlastní zahrady. Letošní sklizeň. Jen osobní odběr.

50,-
Uničov
22. 7.
čtvrtek
Chilli Thai Dragon - sazenice Chilli Thai Dragon - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Thai dragon: Chilli paprička Thai Dragon (Capsicum annuum) je kompaktní rostlina, kterou je možné dobře pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen 40 – 60 cm. Má zelené stonky, zelené listy a bílé květy. Lusky rostou ..

30,-
Prostějov
22. 6.
úterý
Acoelorrhaphe wrightii - sazenice Acoelorrhaphe wrightii - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice Acoelorrhaphe wrightii: Acoelorrhaphe wrightii je středně velká palma původem z Floridy a části Karibiku, která vypadá velice působivě v kontejnerech u vchodů. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky 4 - 5 metrů, v nádobách nebo v mírném ..

42,-
Prostějov
7. 5.
pátek
Foto není k dispozici Udrzba zahrad atd.

Posekam uklidim vse okolo domu okr.c.krumlov

Cena dohodou
Český Krumlov
20. 4.
úterý
Banánovník Musa Bukensis - semena Banánovník Musa Bukensis - semena

Nabízíme k prodeji semena banánovníku Musa Bukensis: Musa bukensis je středně velká rostlina sahající do výšky 4 – 5 m pocházející ze Šalamounových ostrovů. Má svěží zelené listy. Květenství je zakončeno kuželovitým, světle žlutozeleným listenovým útvarem. Po ..

25,-
Prostějov
24. 2.
středa
Thuje Smaragd na živý plot Thuje Smaragd na živý plot

Thuja Smaragd , vyniká odolností a výrazně zelenou barvou i v zimě, roste velmi rychle uspořádaně a vzpřímeně, nemusíte vůbec stříhat! Proto jsou Nejlepší na živý plot. Thuje jsou z volné půdy s balem, jsou silného růstu a v lepší kvalitě než hrnkové. (Hrnkované thuje ..

Cena dohodou
Prostějov
16. 2.
úterý
AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský

Prodávám velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 12Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 10Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

12,-
Semily

Stránka: 1

Stromy a keře

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Stromy a keře.
Pro změnu inzertní rubriky z Stromy a keře na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Stromy a keře
Nápověda - Podmínky - RSS