strom- inzerce a bazar
Stromy a keře

Stromy a keře - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Stromy a keře

15.11.
pondělí
Foto není k dispozici Pokácení stromů

Kdo pokácí 2 stromy na zahrádce v Plzni Na Mikulce a také odveze, jalovec a túji asi 3m vysoké. Stíní mi skleník. Problém je, že ta túje je hustě porostlá břečťanem a ten už mi leze i do skleníku. Nutno vidět. Je mi už 79let a už na to nestačím. Také prodám vzrostlé ..

Cena dohodou
Plzeň
4.11.
čtvrtek
Prodám zdravý kmen ořešáku Prodám zdravý kmen ořešáku

Prodám zdravý kmen ořešáku včetně dvou větví. Kmen obvod cca 215 cm, kmen v 1 m obvod cca 195 cm, kmen ve 2 m obvod cca 185 cm, kmen ve 3 m obvod cca 155 cm. Délka kmene zhruba 4 metry. Kmen průměr cca 78 cm. Podmínka vlastní doprava a vlastní naložení. Vhodné pro řezbáře i na ..

13.000,-
Příbram
19.10.
úterý
Foto není k dispozici Vlašské ořechy neloupané

Prodám vlašské ořechy neloupané z vlastní zahrady. Letošní sklizeň. Jen osobní odběr.

50,-
Uničov
22. 7.
čtvrtek
Chilli Thai Dragon - sazenice Chilli Thai Dragon - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Thai dragon: Chilli paprička Thai Dragon (Capsicum annuum) je kompaktní rostlina, kterou je možné dobře pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen 40 – 60 cm. Má zelené stonky, zelené listy a bílé květy. Lusky rostou ..

30,-
Prostějov
22. 6.
úterý
Acoelorrhaphe wrightii - sazenice Acoelorrhaphe wrightii - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice Acoelorrhaphe wrightii: Acoelorrhaphe wrightii je středně velká palma původem z Floridy a části Karibiku, která vypadá velice působivě v kontejnerech u vchodů. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky 4 - 5 metrů, v nádobách nebo v mírném ..

42,-
Prostějov
7. 5.
pátek
Foto není k dispozici Udrzba zahrad atd.

Posekam uklidim vse okolo domu okr.c.krumlov

Cena dohodou
Český Krumlov
20. 4.
úterý
Banánovník Musa Bukensis - semena Banánovník Musa Bukensis - semena

Nabízíme k prodeji semena banánovníku Musa Bukensis: Musa bukensis je středně velká rostlina sahající do výšky 4 – 5 m pocházející ze Šalamounových ostrovů. Má svěží zelené listy. Květenství je zakončeno kuželovitým, světle žlutozeleným listenovým útvarem. Po ..

25,-
Prostějov
24. 2.
středa
Thuje Smaragd na živý plot Thuje Smaragd na živý plot

Thuja Smaragd , vyniká odolností a výrazně zelenou barvou i v zimě, roste velmi rychle uspořádaně a vzpřímeně, nemusíte vůbec stříhat! Proto jsou Nejlepší na živý plot. Thuje jsou z volné půdy s balem, jsou silného růstu a v lepší kvalitě než hrnkové. (Hrnkované thuje ..

Cena dohodou
Prostějov
16. 2.
úterý
AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský

Prodávám velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 12Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 10Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

12,-
Semily
2.10.
pátek
Cycas Zamia Furfuracea - naklíčená semena Cycas Zamia Furfuracea - naklíčená semena

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas Zamia Furfuracea: Cykas Zamia Furfuracea neboli „Keják otrubnatý“ je nenáročná dekorativní krásná rostlina s velice tuhými a lesklými listy, původně pocházející z jihovýchodu mexického státu Veracruz. Rostlina má krátký, někdy ..

30,-
Prostějov
18. 9.
pátek
Krásenka Gazebo red - semena Krásenka Gazebo red - semena

Nabízíme k prodeji semena Krásenka zpeřená Gazebo red: Krásenka zpeřená (Cosmos bipinnatus) Gazebo red, je teplomilná a nenáročná letnička z Mexika, někdy nazývaná jako Mexická astra. Je charakteristická svými nápadnými, hvězdnicovitými sametově červenými květy s žlutým ..

15,-
Prostějov
1. 9.
úterý
Thuje Smaragd na živý plot Thuje Smaragd na živý plot

Thuja Smaragd ,vyniká odolností a výrazně zelenou barvou i v zimě, roste velmi rychle uspořádaně a vzpřímeně, nemusíte vůbec stříhat! Proto jsou Nejlepší na živý plot. Thuje jsou z volné půdy s balem, jsou silného růstu a v lepší kvalitě než hrnkové. (Hrnkované thuje ..

Cena dohodou
Prostějov
24. 6.
středa
Cycas Revoluta - semena Cycas Revoluta - semena

Nabízíme k prodeji semena Cycas Revoluta: Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pochází, jak sám název napovídá, z Japonska. Patří k nejkrásnějším z odrůd cykasů a dnes je díky své oblíbenosti pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s nízkým ..

25,-
Prostějov
27. 4.
pondělí
Okrasné dřevin, jalovec,jedle,borovice a další Okrasné dřevin, jalovec,jedle,borovice a další

Nabízíme okrasné listnáče (kvetoucí, okrasné listem, růže, hortenzie, clematis, rododendrony, azylky, bobkovišeň atd), jehličnany ( zakrslé, plazivé, jedle, smrky, borovice atd), ovocné keře ( kan.borůvky modré i růžové, rakytník, aronie, maliník, fikovník, goji ..

Cena v textu
Třinec
26. 2.
středa
Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův

Prodávám velice levně novinku na trhu LAHODNÝ – neuvěřitelně lahodný živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 22Kč za sazenici!!! Muchovník lamarckův je rostlina mnoha barev, která je vyšlechtěna pro velké množství zdravých plodů a rychlý růst - krásné sněhobílé ..

22,-
Semily

Stránka: 1 2

Stromy a keře

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Stromy a keře.
Pro změnu inzertní rubriky z Stromy a keře na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Stromy a keře
Nápověda - Podmínky - RSS