strom- inzerce a bazar
Stromy a keře

Stromy a keře - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Stromy a keře

18. 9.
pátek
Krásenka Gazebo red - semena Krásenka Gazebo red - semena

Nabízíme k prodeji semena Krásenka zpeřená Gazebo red: Krásenka zpeřená (Cosmos bipinnatus) Gazebo red, je teplomilná a nenáročná letnička z Mexika, někdy nazývaná jako Mexická astra. Je charakteristická svými nápadnými, hvězdnicovitými sametově červenými květy s žlutým ..

15,-
Prostějov
1. 9.
úterý
Thuje Smaragd na živý plot Thuje Smaragd na živý plot

Thuja Smaragd ,vyniká odolností a výrazně zelenou barvou i v zimě, roste velmi rychle uspořádaně a vzpřímeně, nemusíte vůbec stříhat! Proto jsou Nejlepší na živý plot. Thuje jsou z volné půdy s balem, jsou silného růstu a v lepší kvalitě než hrnkové. (Hrnkované thuje ..

Cena dohodou
Prostějov
24. 6.
středa
Cycas Revoluta - semena Cycas Revoluta - semena

Nabízíme k prodeji semena Cycas Revoluta: Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pochází, jak sám název napovídá, z Japonska. Patří k nejkrásnějším z odrůd cykasů a dnes je díky své oblíbenosti pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s nízkým ..

25,-
Prostějov
27. 4.
pondělí
Okrasné dřevin, jalovec,jedle,borovice a další Okrasné dřevin, jalovec,jedle,borovice a další

Nabízíme okrasné listnáče (kvetoucí, okrasné listem, růže, hortenzie, clematis, rododendrony, azylky, bobkovišeň atd), jehličnany ( zakrslé, plazivé, jedle, smrky, borovice atd), ovocné keře ( kan.borůvky modré i růžové, rakytník, aronie, maliník, fikovník, goji ..

Cena v textu
Třinec
26. 2.
středa
Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův Lahodný živý plot - Muchovník lamarckův

Prodávám velice levně novinku na trhu LAHODNÝ – neuvěřitelně lahodný živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 22Kč za sazenici!!! Muchovník lamarckův je rostlina mnoha barev, která je vyšlechtěna pro velké množství zdravých plodů a rychlý růst - krásné sněhobílé ..

22,-
Semily
26. 2.
středa
AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot -Jilm sibiřský AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot -Jilm sibiřský

Prodávám velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 12Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 10Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

12,-
Semily
23. 1.
čtvrtek
Foto není k dispozici Ostříhání ovocných stromů

Nabízím ostříhání a prořez ovocných stromů. Leden - březen. Dlouholetá praxe. Kvalita zaručena. Cena dohodou. Tel.: 606 622 062. Kraj Vysočina.

Cena dohodou
Jihlava
7. 1.
úterý
Prodej vzrostlých dřevin Prodej vzrostlých dřevin

Dovážíme vzrostlé stromy a keře k výsadbě. Široký sortiment ovocných i okrasných dřevin, vzrostlých keřů a jehličnanů. Dále nabízíme výpěstky vícekmenů, vzrostlé keře do živých plotů. Více na www.dovoz-drevin.cz . Doprava v Hradci Králové a okolí do 50km zdarma. Již ..

Cena dohodou
Hradec Králové
25.12.
středa
Foto není k dispozici Ostříhání ovocných stromů

Nabízím ostříhání a prořez ovocných stromů. Leden - březen. Dloholetá praxe. Kvalita zaručena. Kraj Vysočina. Cena dohodou. Tel.: 606 622 062

Cena dohodou
Jihlava
18.11.
pondělí
VÝPRODEJ! Kouzelný živý plot - Jilm sibiřský VÝPRODEJ! Kouzelný živý plot - Jilm sibiřský

VÝPRODEJ!!! Výsadba možná do konce listopadu (dokud nezmrzne půda). Popřípadě možnost jednoduchého zazimování sazenic s vysazením až na jaře.Nabízím k prodeji velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý ..

Cena v textu
Semily
11.11.
pondělí
VÝPRODEJ! Kouzelný (zázračný) živý plot VÝPRODEJ! Kouzelný (zázračný) živý plot

IDEÁLNÍ DOBA K VÝSADBĚ – výsadba možná minimálně do konce listopadu! Nabízím k prodeji velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 10Kč za rostlinu!!! Při ..

10,-
Semily
16.10.
středa
Foto není k dispozici AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský

Prodávám velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 12Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 10Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

12,-
Semily
20. 8.
úterý
Foto není k dispozici Ostříhání živých plotu a ovocných stromů

Nabízím ostříhání živých plotů a ovocných stromů - peckovin (září, říjen). Okres Jihlava, případně kraj Vysočina. Dlouholetá praxe. Kvalita zaručena. Tel.: 606 622 062. Cena dohodou.

Cena dohodou
Jihlava
8. 3.
pátek
THUJE ( tůje, túje, tuje) na živé ploty LEVNĚ THUJE ( tůje, túje, tuje) na živé ploty LEVNĚ

Nabízím sazenice zeravu západního -THUJA OCCIDENTALIS na tvarovaný živý plot (košatá forma) a THUJA OCCIDENTALIS MALONYANA (štíhlá sloupovitá forma nevyžadující boční řez). Výška nad kořenáčem 25-35 cm za 22 Kč/ks, 35-45 cm za 25,-Kč/ks, 45-50 cm za 27,-Kč/ks (košatá ..

Cena v textu
Ústí nad Orlicí
10. 3.
sobota
STROMKY prodej STROMKY prodej

Prodam stromky švestek ,kvalita ,odrůdy katinka valor valjevka president čačanská rodná, stanley, elena ,tegera.herman.

130,-
Ústí nad Labem

Stránka: 1 2

Stromy a keře

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Stromy a keře.
Pro změnu inzertní rubriky z Stromy a keře na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Stromy a keře
Nápověda - Podmínky - RSS