strom- inzerce a bazar
Stromy a keře

Stromy a keře - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Stromy a keře

17.10.
úterý
Foto není k dispozici Túje

Prodám v Pardubicích túji výška 3 m vhodná k výrobě věnců atd.

500,-
Pardubice
7. 5.
neděle
Cedr Sibiřský Cedr Sibiřský

CEDR Sibiřský (Pinus Sibirica) Nabízím 4 a 5 leté sazenice. Původ semen je z "centra" Sibiře (Krasnojarský kraj), osobně jsem dovezl. Vypěstováno z vybraných semen, pro největší sílu rostliny. Při vypěstování nebyly použity žádné chemikálie. Možnost výběru je ..

1.000,-
Kladno
25. 4.
úterý
Blahočet čilský - Araucaria araucana Blahočet čilský - Araucaria araucana

Pěstujeme a prodáváme Blahočety čilské (Araucaria araucana) z vlastní i zahraniční produkce. Jsme specialisté v oboru a odborně Vám poradíme. Nabízíme ve velikostech od malých sazenic až po vzrostlé stromy. Dodáme i několikametrové solitéry do Vaší předzahrádky či ..

Cena dohodou
Brno
9. 4.
neděle
Víceleté sazenice vinné révy Víceleté sazenice vinné révy

Nabízím sazenice révy vinné, odrůda Dornfelder, červená, modrá. Jedná se o nenáročnou odrůdu, vhodnou pro oblast Čech do nadmořské výšky 500m. Tuto odrůdu pěstuji s úspěchem již 31let, střední povltaví, nadm. výška 420m. Výhodou je samozřejmě orientace na jižní ..

195,-
Příbram
30. 3.
čtvrtek
Foto není k dispozici AKCE: Kouzelný (zázračný) živý plot- Jilm sibiřský

Prodáváme velice levně 2 roky staré sazenice (Jilm sibiřský) novinku na trhu KOUZELNÝ – neuvěřitelně rychle rostoucí živý plot za nejnižší cenu na trhu – pouze 13Kč za rostlinu!!! Při objednávce nad 500ks cena 12Kč. Při větším odběru cena individuální. V prvním roce ..

13,-
Semily
28. 2.
úterý
Foto není k dispozici Koupím túje

Koupím túje na živý plot

Cena dohodou
Ostrava
13.12.
úterý
Jedle Korejská - Abies Koreana Balení obsahuje 20 Jedle Korejská - Abies Koreana Balení obsahuje 20

Jedle korejská (Abies Koreana) původně pocházející z Koreji je okrasný neopadavý jehličnatý strom velmi pěkného kuželovitého tvaru s hustou korunou, patřící k jedněm z nejoblíbenějších u nás. Vyznačuje se krátkými 1 – 2 cm dlouhými leslými jehlicemi, které jsou sytě ..

28,-
Blansko
10.10.
pondělí
Prodej vzrostlých dřevin Prodej vzrostlých dřevin

Nabízíme alejové listnaté stromy a jehličnany s dovozem po celé ČR. Okrasné stromy, ovocné stromy, vícekmeny - muchovníky, břízy, javory, duby, sakury, třešně, jabloně a mnohé další. Celou nabídku naleznete na webu www.dovoz-drevin.cz

4.900,-
Hradec Králové
24. 3.
čtvrtek
Foto není k dispozici Profesionální stříhání ovocných stromů

Nabízím profesionální stříhání a údržbu ovocných stromů v Pardubicích a okolí. Volejte +420 774394254

Cena dohodou
Pardubice
16. 3.
středa
Prodej vzrostlých dřevin - celá ČR Prodej vzrostlých dřevin - celá ČR

Prodáváme vzrostlé alejové stromy a vícekmeny. Okrasné i ovocné vzrostlé stromy - jabloně, třešně, javory, duby, sakury, jedle, muchovníky, břízy a spoustu dalších druhů. Velké vzrostlé stromy na zakázku. Odborně poradíme s výsadbou a následnou údržbou. Vyřizujeme dotace ..

Cena dohodou
Hradec Králové
15.11.
pondělí
Foto není k dispozici Pokácení stromů

Kdo pokácí 2 stromy na zahrádce v Plzni Na Mikulce a také odveze, jalovec a túji asi 3m vysoké. Stíní mi skleník. Problém je, že ta túje je hustě porostlá břečťanem a ten už mi leze i do skleníku. Nutno vidět. Je mi už 79let a už na to nestačím. Také prodám vzrostlé ..

Cena dohodou
Plzeň
4.11.
čtvrtek
Prodám zdravý kmen ořešáku Prodám zdravý kmen ořešáku

Prodám zdravý kmen ořešáku včetně dvou větví. Kmen obvod cca 215 cm, kmen v 1 m obvod cca 195 cm, kmen ve 2 m obvod cca 185 cm, kmen ve 3 m obvod cca 155 cm. Délka kmene zhruba 4 metry. Kmen průměr cca 78 cm. Podmínka vlastní doprava a vlastní naložení. Vhodné pro řezbáře i na ..

13.000,-
Příbram
19.10.
úterý
Foto není k dispozici Vlašské ořechy neloupané

Prodám vlašské ořechy neloupané z vlastní zahrady. Letošní sklizeň. Jen osobní odběr.

50,-
Uničov
22. 7.
čtvrtek
Chilli Thai Dragon - sazenice Chilli Thai Dragon - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Thai dragon: Chilli paprička Thai Dragon (Capsicum annuum) je kompaktní rostlina, kterou je možné dobře pěstovat i v nádobách na parapetu, protože její výška je jen 40 – 60 cm. Má zelené stonky, zelené listy a bílé květy. Lusky rostou ..

30,-
Prostějov
22. 6.
úterý
Acoelorrhaphe wrightii - sazenice Acoelorrhaphe wrightii - sazenice

Nabízíme k prodeji sazenice Acoelorrhaphe wrightii: Acoelorrhaphe wrightii je středně velká palma původem z Floridy a části Karibiku, která vypadá velice působivě v kontejnerech u vchodů. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky 4 - 5 metrů, v nádobách nebo v mírném ..

42,-
Prostějov

Stránka: 1 2

Stromy a keře

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Stromy a keře.
Pro změnu inzertní rubriky z Stromy a keře na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Stromy a keře
Nápověda - Podmínky - RSS