domky- inzerce a bazar
Zahradní domky

Zahradní domky - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Zahradní domky

5.11.
sobota
Oživte zahradu našimi altány Oživte zahradu našimi altány

Altány, jenž mají nepochybně vlastní charakter. Jestli nejste příznivci kompromisů či zastírání, pak jsou tyto stavby vytvořené přímo pro Vás. Odolná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně viditelná. Exkluzivní styl bude výbornou vizitkou ..

31.400,-
Vyškov
17. 9.
sobota
Altány na Vaši zahradu Altány na Vaši zahradu

Zahradní altány, jenž mají nepochybně osobitý charakter. Pokud nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou právě tyto zahradní altány vytvořené právě pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně zjevná. Originální design bude ..

31.400,-
Prachatice
3. 9.
sobota
Domek na zahradu Domek na zahradu

Plechový zahradní domek na nařádí a zahradní techniku v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na naradinazahradu.cz.  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů. Domek ..

7.390,-
Jičín
20. 8.
sobota
Plechový domek na zahradní nářadí Plechový domek na zahradní nářadí

Kvalitní zahradní domek na nařádí a zahradní texhniku. Domek je v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na naradinazahradu.cz.  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, ..

7.390,-
Jičín
20. 8.
sobota
Zahradní altán s moskytierou Zahradní altán s moskytierou

Zahradní stabilní altán s konstrukcí z hliníku a oceli, stříška a boční stěny z tkaniny s vrstvou PU. Včetně moskytiéry! Rozměr 3 x 3m a výška 2,75m. Altán je úplně nový, ještě nerozbalený! V nabídce na zahradni-dreveny-nabytek.cz. V případě zájmu mi prosím volejte na ..

5.900,-
Hradec Králové
16. 8.
úterý
Zahradní plechový domek Zahradní plechový domek

Zcela nový zahradní domek na nařádí. Domek je v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na  mamzahrada.cz.  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů .  V případě ..

7.390,-
Jičín
20. 7.
středa
Mobilní zahradní domek Mobilní zahradní domek

Prodám mobilní zahradní domek na kolech, postavený na podvozku pro obytný přívěs. Rozměry 3,5 X 2 X 2 m. Ocelový rám opláštěný hliníkovými panely, zateplený polystyrenem. Jedny půlené dveře a jedno vyklápěcí i otevírací okénko.

Cena v textu
Louny
26. 2.
sobota
Foto není k dispozici Zahrada

Koupim zahradu s chatkou k trvalemu bydleni diky za nabidku spěcha

Cena dohodou
Trutnov
20. 2.
neděle
Domek na zahradu Domek na zahradu

Praktický zahradní domek na nařádí. Domek je v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na  mamzahrada.cz.  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů .  V případě ..

7.390,-
Jičín
10. 2.
čtvrtek
Foto není k dispozici Mobilheim 11x3,8m

Na prodej 2 roky min. používaný mobilheim.Je od prvního majitele z Holandska.Má dvě ložnice,záchod koupelnu,obývák s kuchyní.El.ytápění a,plynový krb a kotel na teplou vodu.Vše jako nové.

469.000,-
Klatovy
5. 2.
sobota
Kvalitní domek na zahradní nářadí Kvalitní domek na zahradní nářadí

Nabízím k prodeji ještě nepostavený a nikdy nepoužívaný domek na zahradnáí nařádí. Domek je v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů na naradinazahradu.cz.  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm. Optimální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, ..

7.390,-
Jičín
1. 2.
úterý
Zahradní domek na nářadí zelený Zahradní domek na nářadí zelený

Perfektní nový domek na nařádí. Zahradní domek je v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů na mamzahrada.cz.  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cm Ideální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů .  V případě ..

7.390,-
Jičín
13. 9.
pondělí
Foto není k dispozici Prodej mobilního domu Carnaby Siesta ( 11m x 3,7m

Prodám velmi pěkný, použitý(ve výborném stavu), vybavený mobilní dům Carnaby Siesta ( 35.12.3bed ),11m x 3,7m, dovoz po celé ČR zdarma na místo určení.Možnost vidět na stránkách www.lavarohouse.cz . Pod cenou 239000,-kč. (možná dohoda).

Cena dohodou
Chrudim
24. 8.
úterý
GARÁŽ ZLATÝ DUB 3 x 5 m  GARÁŽ ZLATÝ DUB 3 x 5 m 

Výška boční stěny 2,13 m. Výška ve štítu 2,43 m. Světlá výška vjezdu 1,90 m. Výklopná  vrata 1 x. Konstrukce je vyrobena   80%  z  ocelových uzavřených profilů, zbytek L a U profily, na které je pomocí nýtů upevněn trapézový  pozinkovaný plech. Přivezu a u ..

38.500,-
Liberec

Stránka: 1

Zahradní domky

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Zahradní domky.
Pro změnu inzertní rubriky z Zahradní domky na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Zahradní domky
Nápověda - Podmínky - RSS